Viešieji pirkimai #Pokyčiai2020

Mokymų trukmė
8 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

COBALT logo x170.

Seminarą vedą advokatas dr. Deividas Soloveičik, advokatų kontoros COBALT partneris ir Viešųjų pirkimų praktikos grupė vadovas. D. Soloveičik yra Vilniaus universiteto docentas, komercinės teisės tyrinėtojas, teisės publicistas, nuolat palaikantis glaudų bendradarbiavimą su pasaulinį pripažinimą pelniusiais viešųjų pirkimų akademinės bendruomenės nariais. Nuo 2011 m. jis yra Tarptautinio Arbitrų instituto (angl. Chartered Institute of Arbitrators), o nuo 2016 m. – taip pat Europos Komisijos (EK) iniciatyva kuriamo Inovatyvių viešųjų pirkimų (angl. European Assistance for Innovation Procurement – eafip initiative) ekspertų tinklo narys bei rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo (VKAT) arbitras.

Platus ir sudėtingas teisinis reguliavimas, procedūrų ypatumai, skirtingi interesai ir kiti aspektai lemia, kad viešieji pirkimai ir jų vykdymas tampa nemenku iššūkiu šių santykių dalyviams. Šios subtilybės didina klaidų tikimybę, o klaidos vykdantiems (organizuojantiems) viešuosius pirkimus ar juose dalyvaujantiems asmenims lengvai gali sukelti skaudžias pasekmes.

Nuolat atnaujinamos žinios apie tai, su kokiomis praktinėmis problemomis ir sunkumais susiduriama (gali būti susiduriama), kaip jų išvengti ar (ir) išspręsti, kokios yra aptariamų santykių dalyvių klaidos, kokias pasekmes sukelia (gali sukelti) vienas ar kitas pasirinkimas – neabejotinai yra svarbios, be kita ko, sudarančios prielaidas išvengti ilgų ir brangiai kainuojančių ginčų.

Tad COUNTLINE kviečia į seminarą, kuriame kartu su vienu geriausių viešųjų pirkimų teisės specialistu išgryninsime praktines ryškiausias problemas ir pasižiūrėsime, kaip jas spręsti, taip pat įvertinsime, kur link juda praktika. Charizmatiškas lektorius įdomiai ir koncentruotai aptars svarbiausius klausimus šiomis temomis:

  1. Kvalifikacijos ir pasiūlymo siaurąja prasme vertinimas. Kuo skiriasi reikalavimai kvalifikacijai ir techninei specifikacijai, kaip išvengti klaidų;
  2. Sutarties keitimas: bendrosios taisyklės, keitimą pateisinančios išimtys ir probleminiai aspektai;
  3. Kokybės (naudingumo) kriterijai vertinant pasiūlymus: rūšys, formuluotės, reikalavimai, dažniausios klaidos;
  4. Konfidencialumas įgyvendinat teisių gynimą: tiekėjų ir perkančiųjų organizacijų teisių ir pareigų balansas;
  5. Viešųjų pirkimų ginčai: teisinio suinteresuotumo kategorija;
  6. Žalos atlyginimas: teisinės sąlygos ir praktiniai reikalavimai;
  7. Lietuvos Respublikos Prezidento siūlomų VPĮ pakeitimų apžvalga.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.00–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45–15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietūs).

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 130 Eur (su pietumis).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-03-19 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Kempinski Hotel Cathedral Square“, Į kalendorių kalendorius2020-03-19 9:002020-03-19 16:30Europe/VilniusCountline Seminarai: Viešieji pirkimai #Pokyčiai2020UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Viešieji pirkimai #Pokyčiai2020 Seminaro data: 2020-03-19 Seminaro vieta: Viešbutis „Kempinski Hotel Cathedral Square“, Vilnius , Kursų laikas: 9:00 - 16:30 val. Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.00–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45–15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Kempinski Hotel Cathedral Square“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Viešieji pirkimai #Pokyčiai2020"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 150.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/viesieji-pirkimai-pokyciai2020/