Vidaus kontrolės sistemos kūrimas ir užtikrinimas viešajam sektoriui

Mokymų trukmė
8 ak. val.
Organizacijos tipas
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

APIE LEKTORĘ. Seminarą veda lektorė Vaida Kačergienė. Nuo 1999 m. – audito įmonės „AV Auditas“ direktorė. Turi ekonomistės buhalterės ir auditorės darbo patirtį. Nuo 2002 m. aktyviai dalyvauja Lietuvos auditorių rūmų (LAR) veikloje, 2004–2008 m. – LAR prezidiumo narė, viceprezidentė, nuo 2013 m. – Auditorių Garbės teismo narė. 2006 m. lektorei įteiktas LR Seimo Pirmininko padėkos raštas „Už ryžtą tapti auditoriumi ir už indėlį kuriant ir tobulinant nepriklausomo audito sistemą Lietuvoje“. Tais pačiais metais lektorės biografija įtraukta į Lietuvos pasiekimų registrą „Kas yra kas Lietuvoje. Lietuvos pasiekimai 2006“ ir „Kas yra kas. Lietuvos moterys“. V. Kačergienė – LAR platinamos audito darbo dokumentų informacinės sistemos bendraautorė. Nuo 2001 m. skaito paskaitas audito atlikimo, tarptautinių ir nacionalinių audito standartų, kokybės kontrolės, vidaus kontrolės sistemos, vidaus audito temomis. Anot lektorės, dėstymas – tai nuolatinis tobulėjimas, neleidžiantis „užmigti ant laurų“, skatinantis domėtis naujovėmis, rinkti ir kaupti naujausias žinias visame pasaulyje, tai – kūrybinis darbas, kuris niekada netaps monotonija, ir puiki galimybė pabendrauti su įvairiais žmonėmis, praplėsti akiratį.

Vidaus kontrolė – viešojo juridinio asmens rizikos valdymui jo vadovo sukurta kontrolės sistema, padedanti užtikrinti, kad viešasis juridinis asmuo laikytųsi teisės aktų reikalavimų, saugotų turtą, vykdytų veiklą laikydamasis patikimo finansų valdymo principo, teiktų patikimą, aktualią, išsamią ir teisingą informaciją apie savo finansinę ir kitą veiklą.
Vidaus kontrolės sistemos kūrimas ir užtikrinimas – tai ne vienkartinis veiksmas, o nuolatinis procesas, kuriame dalyvauja visi darbuotojai, veiklos aplinka.
Seminaro metu aptarsime vidaus kontrolės elementus, nagrinėsime pagrindinius veiksnius, padedančius kurti ir palaikyti tinkamą vidaus kontrolę, peržiūrėsime vidaus kontrolės politikos dokumentavimo klausimus, panagrinėsime praktinius pavyzdžius.

Temos:

  1. Dėstytojos ir klausytojų prisistatymas. Lūkesčių aptarimas. Asmeninė dalyvių mokymosi kurso motyvacija, mokymosi tikslai ir uždaviniai.
  2. Rizikos samprata. Rizikos veiksniai. Rizikos rūšys. Rizikos identifikavimo ir valdymo procesas.
  3. Vidaus kontrolė – rizikos valdymo įrankis. Vidaus kontrolės esmė, sudėtinės dalys, įgimti apribojimai.
  4. Praktinis darbas grupėse:
   • savo įmonės rizikos veiksnių identifikavimas;
   • nustatytų rizikos veiksnių įtakos valdymo procesams nustatymas ir apibūdinimas;
   • rizikos valdymo priemonių numatymas.
  5. Vidaus kontrolės įgyvendinimas:
   • sėkmingo įgyvendinimo principai;
   • asmenybės svarba;
   • tikslų supratimas;
   • organizavimas;
   • vidaus kontrolės kūrimas ir priežiūra, vertinimas.
  6. Dokumentavimas ir valdymas:
   • strateginiai tikslai ir rizikos;
   • operacijų algoritmai ir procedūrų aprašymas;
   • stebėsena, vertinimai, pakeitimai.

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 100 Eur (su pietumis).

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė:  9.00–16.30 val., Registracija 8.30–9.00 val., Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45–15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietūs)

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-04-09 Miestas: Klaipėda Vieta: Viešbutis „Ararat All Suites Hotel Klaipeda“, Į kalendorių kalendorius2020-04-09 09:002020-04-09 16:30Europe/VilniusCountline Seminarai: Vidaus kontrolės sistemos kūrimas ir užtikrinimas viešajam sektoriuiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Vidaus kontrolės sistemos kūrimas ir užtikrinimas viešajam sektoriui Seminaro data: 2020-04-09 Seminaro vieta: Viešbutis „Ararat All Suites Hotel Klaipeda“, Klaipėda , Kursų laikas: 09:00 - 16:30 val. Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val., Registracija 8.30–9.00 val., Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45–15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietūs) Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Ararat All Suites Hotel Klaipeda“, Klaipėda , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Vidaus kontrolės sistemos kūrimas ir užtikrinimas viešajam sektoriui"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 120.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/vidaus-kontroles-sistemos-kurimas-ir-uztikrinimas-viesajam-sektoriui/