Turto pripažinimo ir pripažinimo nutraukimo kriterijai pagal TFAS

Mokymų trukmė
8 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

  KONSULTACINIS SEMINARAS -

Žiniomis dalinasi Violeta Alando. VU magistrė, turinti IAB ir IFA diplomus, atestuota IAB (International Association of Book-Keepers. D. Britanija), IFA (Institute of Financial Accountants. D. Britanija) dėstytoja-konsultantė, TFAS mokymus vedanti nuo 2013 m.

Tikrai ne kartą, vienu ar kitu aspektu, kyla praktiniai klausimai, kai finansines ataskaitas sudarinėjame (apskaitą tvarkome) pagal tarptautinius apskaitos standartus. Iš tiesų tarptautinius apskaitos standartus (TAS), tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (TFAS) nustatančios nuostatos ne visada yra aiškios, o kartais pamirštame ir privalomus Tarptautinės apskaitos standartų valdybos (IASB) išaiškinimus.

Ne išimtis ir klausimai, susiję su įvairaus turto pripažinimu , taip pat vėlesniu šio pripažinimo nutraukimu, ypač įvertinus tai, kad turto grupės yra įvairios, turinčios tam tikrą specifiką – nuo ilgalaikio turto iki atsargų, nuo finansinio turto iki atidėto pelno mokesčio turto ir kt.

COUNTLINE organizuojamo seminaro metu supažindinsime jus su svarbiausiais turto vertinimo ir atvaizdavimo finansinės atskaitomybės dokumentuose aspektais.

Temos:

Pirminis, vėlesnis vertinimas ir atvaizdavimas finansinėje atskaitomybėje pagal kiekvieną turto grupę:

  • Ilgalaikis turtas pagal TAS-16;
  • Teisė į nuomojamą turtą TFAS-16;
  • Nematerialus turtas pagal TAS-38;
  • Finansinis turtas pagal TAS-32, TFAS-9;
  • Investicijos į asocijuotas įmones pagal TAS-28;
  • Atidėtas pelno mokesčio turtas pagal TAS-12;
  • Atsargos TAS-2;
  • Sutarčių turtas TFAS-15.

Reikalavimai informacijos atskleidimui aiškinamajame rašte.

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 110 Eur + PVM (su pietumis).

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.00–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45-15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietų pertrauka).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-02-06 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Į kalendorių kalendorius2020-02-06 9:002020-02-06 16:30Europe/VilniusCountline Seminarai: Turto pripažinimo ir pripažinimo nutraukimo kriterijai pagal TFASUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Turto pripažinimo ir pripažinimo nutraukimo kriterijai pagal TFAS Seminaro data: 2020-02-06 Seminaro vieta: Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Vilnius , Kursų laikas: 9:00 - 16:30 val. Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.00–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45-15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietų pertrauka). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Turto pripažinimo ir pripažinimo nutraukimo kriterijai pagal TFAS"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 130.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/turto-pripazinimo-ir-pripazinimo-nutraukimo-kriterijai-pagal-tfas/