Turizmo įmonių finansinė apskaita ir mokesčiai 2020 m.

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Žiniomis dalinsis  lektorė Jurgita Navikienė auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Turizmo įmonių apskaita – viena iš sudėtingesnių. Mokesčių specifika – reikalaujanti ypač aukštos kvalifikacijos. Todėl pasirenkant apskaitos politiką tenka „nemažai pasukti galvą“. Šiuos klausimus aptarsime seminare – kaip sukurti turizmo įmonės apskaitos politiką ir ją koreguoti. Taip pat jos pagrindu gilinsimės į mokesčių ypatumus – pelno, pridėtinės vertės, nekilnojamojo turto ir kitų. Būtina prisiminti mokesčių lengvatas – juk sutaupyti visada verta.

Darbo santykių ypatumai turizmo įmonėse – taip pat ne visai įprasti. Nes darbuotojams tenka dažnai vykti į užsienio komandiruotės. Naujienų nuo 2020 metų šiuo klausimu taip pat yra – keitėsi komandiruočių apskaitos ir apmokestinimo tvarka.

2019 metų naujiena – nepatikimi mokesčių mokėtojai. Taigi, kada kyla grėsmė būti įtrauktiems į „gėdos sąrašą“ – nepatikimus mokesčių mokėtojus?

Tai tik dalis klausimų, kuriuose nagrinėsime seminaro metu O seminare – apie viską iš eilės ir išsamiai

Temos:

 • Apskaitos politikos pasirinkimas ir monitoringas turizmo įmonėse. Pajamų pripažinimo ir sąnaudų registravimo alternatyvos.
 • Finansinės apskaitos kūrybiniai aspektai. 2019 metų finansinės atskaitomybės ypatumai – dažniausiai daromos klaidos. Kūrybinė apskaita;
 • Mokesčių administravimo įstatymo pakeitimų įtaka turizmo įmonėse. Į ką reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį?
 • Pelno mokesčio aktualijos ir jų taikymas turizmo įmonėse. Naujausi Pelno mokesčio įstatymo pakeitimai, galiojantys nuo 2020 m.. Kaip  netapti nepatikimu mokesčių mokėtoju?;
 • Dividendų, apmokestinimo tvarka;
 • PVM ypatumai turizmo įmonėse;
 • Gyventojų pajamų mokesčio pasikeitimai nuo 2020-01-01: tarifai, NPD,  neapmokestinamosios pajamos, pajamos natūra. Deklaravimas;
 • i.MAS įtaka turizmo įmonių veiklai;
 • Darbo apmokėjimo sistemos pokyčiai nuo 2020-01-01. Kaip prievolę paversti nauda? Kitos būtinos ir reikalingos tvarkos – dėl darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymo, suminės darbo laiko apskaitos, komandiruočių ir kt.;
 • Pakeistos pavydinės darbo sutarties užpildymo pavyzdys, aptariant dažniausiai daromas klaidas ir trūkumus.
 • Darbo laiko tinkamiausios alternatyvos pasirinkimas. Darbo laiko režimas. Suminė darbo laiko apskaita;
 • Komandiruočių apskaita ir apmokestinimas;
 • Darbo užmokesčio skaičiavimas: įprastas darbo laikas, darbas naktį, poilsio ar švenčių dieną, viršvalandžiai;
 • Vidutinio darbo užmokesčio apskaičiavimo tvarkos ypatumai turizmo įmonėse;
 • Išskaitos iš darbo užmokesčio.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-02-13 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Į kalendorių kalendorius2020-02-13 10:002020-02-13 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Turizmo įmonių finansinė apskaita ir mokesčiai 2020 m.UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Turizmo įmonių finansinė apskaita ir mokesčiai 2020 m. Seminaro data: 2020-02-13 Seminaro vieta: Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Turizmo įmonių finansinė apskaita ir mokesčiai 2020 m."

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 130.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/turizmo-imoniu-finansine-apskaita-ir-mokesciai-2020-m/