Sėkmingos derybos

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Artūras Jonkus  komunikacijos ir ryšių su visuomene specialistas, patarėjas. Artūras daugiau nei 20 m. dirba korporatyvinės komunikacijos, viešųjų reikalų ir diplomatijos srityse. Dėsto strateginę politinę komunikaciją Vilniaus universiteto TSPMI, korporatyvinę komunikaciją – ISM, skaito pranešimus komunikacijos konferencijose Davose, Pekine, Šanchajuje. Yra „Reputation Academy“, kelių tarptautinių startuolių įkūrėjas.

Seminaro tikslas – Sėkmingos derybos priklauso nuo daugelio aspektų. Derybų tipų išmanymas, tinkamas pasirengimas bei profesionaliai valdomas derybų procesas padeda lengviau pasiekti tikslus. Psichologinių derybų aspektų išmanymas leidžia lengviau susidoroti su sunkiais derybų etapais.

Seminare dalyviai sužinos:

Seminaro dalyviai gaus žinių apie derybų pagrindus. Pagerins savo derybų praktinius įgūdžius. Derybų technikų išmanymas bei įgūdžiai reikalingi ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Šios žinios pravers ne tik aukščiausio lygio vadovams, bet ir kiekvienam darbuotojui. Derybų įgūdžiai bus lengvai pritaikomi derantis dėl sutarčių ar atlyginimo, parduodant prekes ar paslaugas.

Temos:

  • Pagrindiniai derybų konceptai;
  • Derybų tipai ir naudojamos taktikos;
  • Pasirengimas deryboms;
  • Derybų proceso valdymas;
  • Psichologiniai derybų aspektai;
  • Asmeninis pasirengimas deryboms.

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 110 Eur + PVM (su pietumis).

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–14.15 val. Registracija 9.00–10.00 val.
Pertrauka: 12.00–12.45 val. (lengvi pietūs).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-04-03 Miestas: Vilnius Vieta: Courtyard by Marriott, Į kalendorių kalendorius2020-04-03 10:002020-04-03 14:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Sėkmingos derybosUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Sėkmingos derybos Seminaro data: 2020-04-03 Seminaro vieta: Courtyard by Marriott, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 14:15 val. Seminaro trukmė: 10.00–14.15 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertrauka: 12.00–12.45 val. (lengvi pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Courtyard by Marriott, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Sėkmingos derybos"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 130.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/sekmingos-derybos/