Odontologijos mokesčių ir apskaitos iššūkiai: praktiniai patarimai

Praktiniai patarimai odontologijos klinikų (įmonių) savininkams, vadovams, finansininkams ir buhalteriams

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

 - KONSULTACINIS SEMINARAS -

Žiniomis dalinasi Jurgita Navikienė auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Prasidėję 2020 metai visu smarkumu žada būti negailestingi šešėliui. Ir tai atrodo teisinga. Tik ar nuo to apsaugoti ir sąžiningai mokesčius mokantys verslo subjektai? Kartais kova su šešėliu paliečia ir niekuo dėtas įmones. Taigi, šiame seminare apžvelgsime odontologų verslo specifiką – kokie požymiai signalizuoja apie galimo šešėlio buvimą, kaip tinkamai susitvarkyti apskaitą ir apskaičiuoti mokesčius? Kaip bendradarbiauti su mokesčių administratoriaus pareigūnu tyrimo ar patikrinimo metu?

Analizuosime kiekvieną balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitos eilutę vadovui ir finansininkui suprantama kalba ir pasitelksime net finansinės analizės rodiklius, kuriuos naudoja ir mokesčių administratorius. Apžvelgsime ir pelno mokesčio deklaracijos ypatumus bei galimybę ją tikslinti.

Taigi, delsti nebėra kada – pats metas veikti!

Temos:

 • Nepatikimo mokesčių mokėtojo kriterijai – ar galės būti pritaikyti Jūsų įmonei? Už viską atsakingas vadovas, kol tam tikros pareigos nėra deleguotos darbuotojams.
 • Neapmokestintų pajamų „ištraukimas iš šešėlio“ – ar „švarus“ Jūsų ir Jūsų įmonės kapitalas? VMI vykdo akcininkų, vadovų ir darbuotojų pajamų kontrolę.
 • Atsakomybė dėl buhalterinės apskaitos: ar už viską atsakingas vadovas? Turinio viršenybės prieš formą principo taikymas ūkinėms operacijoms.
 • Išmanioji VMI: kaip ji keičia apskaitos politiką ir įmonės veiklos procesus? Kiek tai kainuoja?
 • Finansinė apskaita: nuo pirminių dokumentų iki finansinių ataskaitų.
 • Finansinės apskaitos paprastumas ir skaidrumas – teisingi mokesčiai.
 • Pelno (nuostolių) ataskaitos sudarymo principai. Kokios grėsmės dėl nepakankamo veiklos pelningumo? Kokie rodikliai signalizuoja apie veiklos šešėlį?
 • Balanso sudarymo ypatumai ir pavyzdžiai. Vadovo atsakomybė pagal Akcinių bendrovių įstatymą dėl nuosavo kapitalo. Balanso eilučių analizė ir išvados.
 • Probleminių klausimų sprendimo būdai:
  • dėl grynųjų pinigų apskaitos;
  • dėl atsargų sunaudojimo;
  • dėl darbo užmokesčio;
 • Audito prievolė.
 • Finansinės analizės rodikliai, padedantys įvertinti finansines ataskaitas.
 • Kūrybinės apskaitos aspektai.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė:  14:00–17.15 val. Registracija 13.30–14.00 val.
Pertraukos: 15.30–15.45 val. (kava, arbata, saldumynai)

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-03-16 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Į kalendorių kalendorius2020-03-16 14:002020-03-16 17:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Odontologijos mokesčių ir apskaitos iššūkiai: praktiniai patarimaiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Odontologijos mokesčių ir apskaitos iššūkiai: praktiniai patarimai Seminaro data: 2020-03-16 Seminaro vieta: Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Vilnius , Kursų laikas: 14:00 - 17:15 val. Seminaro trukmė: 14:00–17.15 val. Registracija 13.30–14.00 val. Pertraukos: 15.30–15.45 val. (kava, arbata, saldumynai) Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt
Data: 2020-03-24 Miestas: Klaipėda Vieta: Viešbutis „Ibis Styles Klaipeda Aurora“, Į kalendorių kalendorius2020-03-24 14:002020-03-24 17:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Odontologijos mokesčių ir apskaitos iššūkiai: praktiniai patarimaiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Odontologijos mokesčių ir apskaitos iššūkiai: praktiniai patarimai Seminaro data: 2020-03-24 Seminaro vieta: Viešbutis „Ibis Styles Klaipeda Aurora“, Klaipėda , Kursų laikas: 14:00 - 17:15 val. Seminaro trukmė: 14:00–17.15 val. Registracija 13.30–14.00 val. Pertraukos: 15.30–15.45 val. (kava, arbata, saldumynai) Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Ibis Styles Klaipeda Aurora“, Klaipėda , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Odontologijos mokesčių ir apskaitos iššūkiai: praktiniai patarimai"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 90.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/odontologijos-mokesciu-ir-apskaitos-issukiai-praktiniai-patarimai/