Teritorijų planavimo, žemės ir statybos teisinio reglamentavimo naujovės

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Advokatas dr. Evaldas Klimas  dirba advokatų kontoroje WALLESS. Ilgametė specializacija statybos teisės srityje, taip pat mokslinio ir pedagoginio darbo patirtis (Evaldas Klimas apgynė disertaciją statybos teisės tema Vilniaus universiteto Teisės fakultete, šiuo metu dėsto statybos teisę Mykolo Romerio universitete, statybos teisės temomis veda mokymus įmonėms, valstybės tarnautojams, advokatams ir advokatų padėjėjams) leidžia lektoriui seminaruose ne tik aptarti aktualius teisės aktų pakeitimus, formuojamą teismų praktiką, bet ir dalytis praktine patirtimi.

Mantas Lideika – Advokatų kontoros WALLESS advokato padėjėjas. Pagrindinės lektoriaus praktikos sritys nekilnojamo turto projektų vystymas ir sandoriai.

Teritorijų planavimu yra siekiama suderinti žmogų supančią gamtą ir socialinę aplinką. Asmenų veikla, keičianti esamą žemės naudojimo būdą, reguliuojama įstatymais, kurie įtvirtinta statybų ir žemės naudojimo sąlygas, miškų tvarkymą, naudingųjų iškasenų eksploatavimą ir pan. Statybą reglamentuojantys teisiniai ir techniniai normatyviniai dokumentai pagal ES reikalavimus nuolat pildomi ir keičiami.

2020-01-01 įsigaliojo Teritorijų planavimo įstatymo pakeitimai.

2020-01-01 įsigaliojo Statybos įstatymo pakeitimas, dar vienas įstatymo pakeitimas įsigalios 2020-05-01.

2019-12-20 įsigaliojo Žemės įstatymo pakeitimas, dar vienas įstatymo pakeitimas įsigalios 2022-01-01.

2020-01-06 įsigaliojo Planavimo sąlygų, prisijungimo sąlygų, specialiųjų reikalavimų ir statybą leidžiančių dokumentų išdavimo tvarkos ir teisėtumo tikrinimo aprašo pakeitimai.

Nuo 2019-12-16 įsigaliojo pakeisti Pranešimo apie statybos pradžią, rangovo (-ų) ir pagrindinių statybos sričių vadovų pasamdymą ar paskyrimą rekvizitai.

Registruoti teisės aktų projektai, susiję su Savivaldybių infrastruktūros plėtros, Teritorijų planavimo, Statybos įstatymų, Saugomų teritorijų įstatymo pakeitimais, naujos redakcijos Teritorijų planavimo dokumentų registro nuostatais ir Teritorijų planavimo duomenų banko nuostatais.

Seminaro metu aptarsime teisės aktų reikalavimus, naujausius pakeitimus ir planuojamus priimti projektus, kurie aktualūs Jūsų verslui ir veiklai.

 

Temos:

1. Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo ir poįstatyminių teisės aktų įvykę ir planuojami pakeitimai;

2. Savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymo projekto esminės nuostatos;

3. Statybos įstatymo pakeitimai ir pagrindinių poįstatyminių teisės aktų statybos srityje pakeitimai;

4. Lietuvos Respublikos žemės įstatymo ir poįstatyminių teisės aktų įvykę ir planuojami pakeitimai, susiję su žemės sklypų formavimu ir pertvarkymu, žemės sklypų paskirties ir/ar būdo keitimu.

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 100 Eur (su pietumis).

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-03-25 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Best Western Vilnius“, Į kalendorių kalendorius2020-03-25 10:002020-03-25 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Teritorijų planavimo, žemės ir statybos teisinio reglamentavimo naujovėsUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Teritorijų planavimo, žemės ir statybos teisinio reglamentavimo naujovės Seminaro data: 2020-03-25 Seminaro vieta: Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė:10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Teritorijų planavimo, žemės ir statybos teisinio reglamentavimo naujovės"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 120.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/naujojo-specialiuju-zemes-naudojimo-salygu-istatymo-praktinis-taikymas-2/