Mažųjų bendrijų mokesčiai ir apskaita

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Žiniomis dalinasi Jurgita Navikienė auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Mažoji bendrija (MB) yra viena iš populiariausių verslo formų Lietuvoje. Ji, kaip ir kitos verslo rūšys, susiduria su pridėtinės vertės, pelno mokesčio aktualijomis, tačiau didžiausias apmokestinimo skirtumas lyginant su kitomis verslo rūšimis yra susijęs su gyventojų pajamų mokesčiu ir Sodros įmokomis. Kokie tarifai taikomi išmokėtoms pajamoms, mažųjų bendrijų įstatymo apribojimai, kokius mokesčius privalo mokėti MB, kaip pildomos mokesčių deklaracijos ir rengiama finansinė atskaitomybė? Šiuos ir kitus aktualius su MB apskaita susijusius klausimus seminaro metu sužinosite kartu su lektore Jurgita Navikiene.

Temos:

 • Mažųjų bendrijų įstatymo apribojimai. Kaip jie įtakoja ūkines operacijas?
 • Kokių rūšių pajamas gali gauti MB narys ir MB vadovas? Skirtumai dėl apmokestinimo.
 • Finansinė apskaita mažosiose bendrijose. Ypatumai dėl finansinių ataskaitų rinkimo pateikimo Juridinių asmenų registrui.
 • Turto, įsipareigojimų apskaitos problemos, pajamų pripažinimo ir sąnaudų registravimo alternatyvos.
 • Mokesčių apskaičiavimo ypatumai mažosiose bendrijose:
  • pelno mokestis;
  • pridėtinės vertės mokestis;
  • gyventojų pajamų mokestis ir išmokų bendrijos nariui ypatumai;
  • kiti mokesčiai.
 • Mokesčių lengvatos.
 • Mokesčių deklaracijų pildymas ir atspindėjimas finansinėje apskaitoje.
 • Finansinės atskaitomybės procesas – pagrindiniai principai ir finansinių ataskaitų teikimas Juridinių asmenų registrui.
 • Finansinių ataskaitų rinkinio sudarymo kūrybiniai aspektai.

 

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-03-10 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Į kalendorių kalendorius2020-03-10 10:002020-03-10 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Mažųjų bendrijų mokesčiai ir apskaitaUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Mažųjų bendrijų mokesčiai ir apskaita Seminaro data: 2020-03-10 Seminaro vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Mažųjų bendrijų mokesčiai ir apskaita"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 99.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/mazuju-bendriju-mokesciai-ir-apskaita/