Kritinis mąstymas kaip problemų sprendimo įrankis

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Laura Jonaitytė-Klimavičienė - jau daugiau nei 20 metų yra susijusi su debatų veikla Lietuvoje: ji yra buvusi moksleivių ir studentų debatų ir viešojo kalbėjimo turnyrų nugalėtoja bei prizininkė, Lietuvos atstovė dviejuose pasauliniuose moksleivių debatų turnyruose, tobulinusi argumentacijos ir retorikos, kritinio mąstymo žinias JAV universitetų debatų klubuose, vėliau Laura treniravo moksleivių debatų komandas ir viešojo kalbėjimo turnyrų dalyvius, kurie taip pat atstovavo Lietuvai pasaulinėse varžybose, buvo VšĮ Debatų centro valdybos narė, šiandien sukaupta patirtimi vis dar dalijasi įvairiuose kursuose, seminaruose ir mokymuose. Turėdama nemenką patirtį įvairiose B2B verslo segmento srityse, Laura debatuose įgytus įgūdžius seminaruose perteikia kasdienių darbinių iššūkių kontekste.

Seminaro tikslas: Supažindinti su kritinio mąstymo principais, problemų sprendimo žingsniais, pasirinkimų strategija bei išmokyti visa tai taikyti kasdienėse situacijose, šias žinias transformuojant į optimalius verslo sprendimus.

Seminare dalyviai sužinos:
kaip įprastai mąsto žmogus ir kuo tokio mąstymo kontekste išsiskiria kritinis mąstymas, kokias logines klaidas dažniausiai darome priimdami sprendimus ar vertindami situaciją bei kaip jų išvengti, kokią situacijos / problemos vertinimo strategiją pasirinkti ir kokiais sprendimo žingsniais sekti, norint priimti geriausią sprendimą konkrečioje situacijoje, kaip kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius taikyti realiose darbinėse ir gyvenimiškose situacijose.

Temos:

  • Kritinio mąstymo samprata;
  • Loginės klaidos;
  • Kritinio mąstymo aktyvinimas ir lavinimas;
  • Problemų dekonstrukcija: problemų sprendimo žingsniai;

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-04-29 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Į kalendorių kalendorius2020-04-29 10:002020-04-29 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Kritinis mąstymas kaip problemų sprendimo įrankisUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Kritinis mąstymas kaip problemų sprendimo įrankis Seminaro data: 2020-04-29 Seminaro vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Kritinis mąstymas kaip problemų sprendimo įrankis"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 100.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/kritinis-mastymas/