Komunikacijos vertė verslui: kaip ją kurti ir išmatuoti?

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Lina Jakučionienė - Europos komunikacijos direktorių asociacijos ambasadorė Lietuvai, lektorė. Lina turi 20 metų profesinę patirtį komunikacijos srityje tiek verslo, tiek valstybiniame sektoriuose. Paskutinius 10 metų ėjo ERGO Korporatyvinės komunikacijos direktoriaus Baltijos šalyse pareigas, vadovavo tarptautinei komunikacijos komandai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Prieš tai buvo Sveikatos apsaugos ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vadovė. Stažuodamasi Vokietijos Bundestage ir Europos Parlamente, turėjo galimybę pasisemti ir politinės komunikacijos patirties.

Seminaro tikslas: Pagerinti praktinius įgūdžius, padedančius išmatuoti komunikacijos vertę verslui ir ją kurti.

Seminare dalyviai sužinos:
Apie naujausias Europos tendencijas komunikacijos kuriamos vertės verslui aspektu, renginio metu bus dalinamasi geriausių Europos komunikacijos projektų pavyzdžiais, padedančiais geriau suprasti, kaip komunikacija gali realiai prisidėti prie verslo sėkmės ir kokios komunikacijos klaidos gali lemti priešingą rezultatą. Seminaro dalyviai bus supažindinti su komunikacijos vertės matavimo įrankiu ir gebės jį pritaikyti praktiškai.

Temos:

  1. Komunikacijos strategija ir verslo strategija. Drauge ar atskirai? Europos tendencijų apžvalga.
  2. Komunikacijos vertė verslui: kaip ją realiai kurti ir išmatuoti? Praktiniai pavyzdžiai, kaip komunikacija gali prisidėti (arba ne) prie verslo organizacijos veiklos rezultatų.
  3. Komunikacijos vertės matavimo įrankio pristatymas. Praktinis pritaikymas.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-04-23 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių kalendorius2020-04-23 10:002020-04-23 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Komunikacijos vertė verslui: kaip ją kurti ir išmatuoti?UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Komunikacijos vertė verslui: kaip ją kurti ir išmatuoti? Seminaro data: 2020-04-23 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Komunikacijos vertė verslui: kaip ją kurti ir išmatuoti?"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 130.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/komunikacijos-verte-verslui/