Kibernetinis saugumas: kaip išvengti incidentų ir žalos darbo vietoje

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Žiniomis dalinasi Šarūnas Krivickas fintech įmonių grupės Paysera Informacijos ir kibernetinio saugumo vadovas, buvęs Nacionalinio kibernetinio saugumo centro Kritinės informacinės infrastruktūros saugumo skyriaus vedėjas.

Vis daugiau operacijų įmonėse yra atliekama internetu. Sparti informacinių technologijų plėtra lėmė tai, kad internetas tapo pagalbine ir neatsiejama priemone versle. Veiklos ir paslaugos yra perkeliamos į virtualią erdvę, tokiu būdu siekiant palengvinti verslo procesus. Nepaisant skirtingo įmonių dydžio, įmonės ir organizacijos vis dažniau tampa kibernetinių nusikaltėlių taikiniu.

„Jei jūs manote, kad technologijos gali išspręsti saugos problemas, tai jūs nesuprantate nei problemų, nei technologijų“, – teigia Bruce’as Schneieris.

Seminaro pagrindinis tikslas – išmokti, efektyviai ir laiku identifikuojant kibernetinius incidentus, užkertant kelią jų atsiradimui ir plitimui, valdant kibernetinių incidentų sukeltas pasekmes, užtikrinti galimybę įmonėje saugiai naudotis informacinių ir ryšių technologijų teikiamomis galimybėmis. Kitaip tariant – kibernetinių incidentų prevencija.

Seminare sužinosite: kas yra kibernetinės grėsmės? Kokios yra kibernetinės saugos tendencijos Lietuvoje ir užsienyje? Kas yra sėkminga kibernetinė gynyba ir geroji kibernetinio saugumo praktika? Ką svarbu žinoti darbuotojui?

Seminaras skirtas: visų lygių organizacijos darbuotojams, savo darbe besinaudojančiais organizacijos informacinėmis sistemomis ir kitomis elektroninėmis paslaugomis, atliekantys užduotis kompiuteriu komandiruotėse ir namuose.

Temos:

 • Fundamentalūs saugumo principai;
 • Kibernetinių grėsmių išskirtiniai požymiai ir pasaulinės kibernetinių grėsmių tendencijos;
 • Informacijos apsaugos ir kibernetinio saugumo teisinis reglamentavimas;
 • Saugaus darbo principai:
  • Slaptažodžiai ir jų apsauga;
  • Atsarginės kopijos;
  • Duomenų laikmenų apsauga;
  • Įtartinų el. laiškų ir socialinės inžinerijos atpažinimas;;
  • El. pašto ir interneto saugus naudojimas;
  • Mobiliųjų įrenginių naudojimas;
  • Darbas namuose ir komandiruotėse;
  • Darbo su organizacijos informacinėmis sistemomis specifika.

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir paskesniam dalyviui seminaro kaina 90 Eur  (su pietumis).

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-04-15 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Į kalendorių kalendorius2020-04-15 10:002020-04-15 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Kibernetinis saugumas: kaip išvengti incidentų ir žalos darbo vietojeUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Kibernetinis saugumas: kaip išvengti incidentų ir žalos darbo vietoje Seminaro data: 2020-04-15 Seminaro vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Kibernetinis saugumas: kaip išvengti incidentų ir žalos darbo vietoje"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 110.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/kibernetinis-saugumas-kaip-isvengti-kibernetiniu-incidentu-ir-zalos-darbo-vietoje-3/