Kibernetinio saugumo reikalavimai ir įgyvendinimo rekomendacijos

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Žiniomis dalinasi dr. Darius Štitilis – Mykolo Romerio universiteto profesorius, Kibernetinio saugumo valdymo studijų programos vadovas. Taip pat – „DPS Solutions“, teikiančios asmens duomenų apsaugos ir kibernetinio saugumo paslaugas, bendraturtis. Darius Štitilis turi daugiametę praktinio darbo patirtį IT teisės srityje, yra dirbęs tarptautinėse advokatų kontorose, tarptautinėse verslo įmonėse. Darius Štitilis yra publikavęs beveik 50 mokslinių straipsnių Lietuvos ir tarptautiniuose mokslo leidiniuose IT teisės, asmens duomenų apsaugos bei kibernetinio saugumo temomis. Taip pat yra keleto mokslo monografijų, vadovėlių bei mokomųjų leidinių autorius ar bendraautoris. Tarp jų – mokslo monografijos apie tapatybės vagystę elektroninėje erdvėje bendraautoris, vadovėlio „Interneto ir technologijų teisė“ (2016) bendraautoris. Darius Štitilis aktyviai dalyvauja mokslinėje-projektinėje veikloje. Nuo 2015 m. iki 2017 m. kovo mėn. vadovavo moksliniam projektui, kurio pagrindinis rezultatas – sukurtas Lietuvos kibernetinio saugumo strategijos modelis.

Šiandien informacinės technologijos yra neatsiejama įmonių veiklos dalis, tad siekiant suteikti stiprią apsaugą vykdomam verslui, darbuotojų ir klientų duomenų konfidencialumui būtina žinoti, kaip išvengti potencialių grėsmių.

Nesilaikydami Kibernetinio saugumo įstatymo įmonių vadovai gali ne tik sukelti pavojų savo verslui, bet ir užsitraukti baudas už neatsakingai vykdomą veiklą. Tad, atsižvelgiant į tai, kad ši sritis yra nuolat stiprinama, Lietuvoje įvykdyti Kibernetinio saugumo įstatymo pakeitimai, kuriais įmonių IT specialistai turėtų vadovautis ir taikyti naujausias saugumo strategijas.

Kokios kibernetinio saugumo grėsmės šiuo metu yra dažniausios ir kaip jų išvengti?

Kokius esminius Kibernetinio saugumo įstatymo pakeitimus reikėtų žinoti?

Šiame seminare sužinosite visus naujausius kibernetinio saugumo reikalavimus, įstatymų pakeitimus ir rekomendacijas, kaip maksimaliai apsaugoti savo įmonės veiklą ir teisiškai tvarkingai vykdyti duomenų valdymą, nepakenkiant trečiosioms šalims.

Temos:

 • Kibernetinio saugumo grėsmės, tendencijos. Ką rodo oficialių institucijų ataskaitos?
 • Saugos konsolidacija Lietuvoje. Ką turime šiandien ir kokie tolesni planai?
 • Lietuvos nacionalinė kibernetinio saugumo strategija, jos galimas poveikis įmonėms ir organizacijoms, atskiriems sektoriams.
 • Lietuvos kibernetinio saugumo teisinė sistema. Reguliavimo tendencijos.
 • Kibernetinio saugumo įstatymo pakeitimai ir jų poveikis. Kokie esminiai pakeitimai atlikti bei bus atlikti lydimuosiuose teisės aktuose?
 • Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai.
 • NKSC teisės ir jų įgyvendinimo praktiniai niuansai.
 • Kibernetinio saugumo įpareigojimai viešajam ir privačiam sektoriui. Lydimųjų teisės aktų reikalavimai, jų įgyvendinimas praktikoje.
 • Konkrečios pareigos:
  •  Subjektams, valdantiems ir (arba) tvarkantiems valstybės informacinius išteklius;
  • Ypatingos svarbos informacinės infrastruktūros valdytojams;
  • Prieglobos paslaugų teikėjams;
  • Skaitmeninių paslaugų teikėjams (el. prekyvietės, debesijos paslaugos).
 • Kokius dokumentus privaloma turėti pagal kibernetinio saugumo reikalavimus? Reikalavimai dokumentų turiniui.
 • Kibernetinių incidentų valdymas. Pranešimo apie kibernetinį incidentą tvarka ir terminai.
 • Rizikos vertinimas ARSIS metodu.
 • Organizaciniai ir techniniai kibernetinio saugumo reikalavimai, jų įgyvendinimas. Santykis su el. informacijos saugos reikalavimais ir asmens duomenų saugumo reikalavimais pagal ES Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR).
 • Praktiniai organizacinių ir techninių saugumo reikalavimų įgyvendinimo aspektai privačiame ir viešajame sektoriuose. Kaip užtikrinti IT saugumo politiką?

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-05-12 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Vilnia“, Į kalendorių kalendorius2020-05-12 10:002020-05-12 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Kibernetinio saugumo reikalavimai ir įgyvendinimo rekomendacijosUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Kibernetinio saugumo reikalavimai ir įgyvendinimo rekomendacijos Seminaro data: 2020-05-12 Seminaro vieta: Viešbutis „Vilnia“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Vilnia“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt
Data: 2020-11-25 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių kalendorius2020-11-25 10:002020-11-25 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Kibernetinio saugumo reikalavimai ir įgyvendinimo rekomendacijosUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Kibernetinio saugumo reikalavimai ir įgyvendinimo rekomendacijos Seminaro data: 2020-11-25 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Kibernetinio saugumo reikalavimai ir įgyvendinimo rekomendacijos"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 120.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/kibernetinio-saugumo-reikalavimai-imonems-ir-organizacijoms-reikalavimu-igyvendinimas-praktikoje-2/