Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Turizmo sektorius)

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- VERSLO PUSRYČIAI -

Konferencijų, mokymų ir įvairių seminarų organizatorė, įmonė COUNTLINE kviečia dalyvauti verslo pusryčių cikle Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui“. Vasario mėnesį vykstančių keturių susitikimų metu diskutuosime apie 4 skirtingus minėtos šalies sektorius:

APIE LEKTORIŲ. Verslo pusryčius veda Andrius Burba – verslininkas, turintis teisininko išsilavinimą, 2015–2018 m. dirbęs Lietuvos Respublikos ambasadoje Kazachstane. 2019 m. buvo paskirtas Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovu Kazachstane. UAB „Centrinės Azijos projektai“ ir TOO „Work Europe“, dirbančių Kazachstane, įkūrėjas ir bendraturtis.

Tema:

Kazachstanas nors ir turi nuostabių gamtos vietų – stepių, kalnų ir net dykumų, tačiau turizmo sektorius čia mažai išplėtotas. Į Kazachstaną atvyksta labiau pavieniai turistai, ieškantys laukinės gamtos arba norintys aplankyti įspūdingą sostinę Nur Sultaną (anksčiau Astana) bei ekonomikos sostinę Almatą, kuri apsupta nuostabių kalnų (juose įsikūręs Čimbulako slidinėjimo kurortas).

Lietuvos turizmo sektoriaus atstovams ši šalis gali būti įdomi tuo, jog kazachai ne tik labai mėgsta poilsiauti, tačiau tai daro didelėmis šeimomis ir yra dosnūs turistai. Pagrindinės kazachų turizmo kryptys – JAE, Turkija, Egiptas, Čekija, Gruzija ir Slovėnija. Deja, Baltijos šalys kazachams nėra gerai pažįstamos. Turėjome gerą progą pritraukti kazachų turistų 2018 m. vasarą, kai buvo pradėtas kazachų aviakompanijos SCAT reisas Astana–Vilnius, tačiau dėl prastos komunikacijos šis reisas nebuvo išpopuliarintas.

Keletą pastarųjų metų Lietuvoje buvo suorganizuota įvairių verslo misijų. Jų metu buvo parodyti pagrindiniai Lietuvos kurortai. Dalis atvykusių kazachų vėliau sugrįžo čia su savo šeimomis, kadangi kainos ir kokybės santykis gerokai lenkia daugelį jų pamėgtų kurortų.

Būtinas aktyvus darbas Kazachstane su pagrindiniais operatoriais, kurie galėtų pardavinėti ne tik turistinius paketus į Lietuvą (Baltijos šalis), bet ir medicininius bei reabilitacinius paketus. Lietuvoje kazachams galima pasiūlyti organizuoti įvairius verslo renginius (komandos formavimo renginius, mokymus, seminarus ar konferencijas) ar pasiūlyti dalyvauti didžiausiuose kasmetiniuose renginiuose. Galima organizuoti specialius kazino lošėjų turus. Labai populiarėja plastinė chirurgija ir kitos grožio procedūros. Dėl didelės paklausos šios rinkos dalyviai negali pasiūlyti pakankamo kiekio ir aukščiausios kokybės paslaugų, todėl tie, kas turi finansines galimybes, dažnai šių paslaugų vyksta į užsienį.

Medicininio turizmo kainos Lietuvoje kelis kartus mažesnės nei Pietų Korėjoje ar Vokietijoje, kurios yra prioritetinės pasiturintiems kazachams. Tačiau ten yra gerokai brangiau, be to, atsiranda kalbos barjeras, todėl bendravimas su gydytojais be vertėjo neįmanomas.

Man puikiai žinomi pagrindiniai turizmo sektoriaus operatoriai Kazachstane, su kai kuriais teko bendrauti ir išgirsti jų pageidavimus. Yra aiškus supratimas, ką būtina padaryti, jog Lietuva patektų į TOP 10 kazachų lankomiausių šalių sąrašą.

Papildoma informacija:

Renginio trukmė: 9.00–12.00 val. Registracija/Networking’as 8.30–9.00 val. Pusryčiai: 10.00–10.30 val.

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-02-21 Miestas: Vilnius Vieta: „Pine Wood“ Restoranas, Į kalendorių kalendorius2020-02-21 9:002020-02-21 12:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Turizmo sektorius)UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Turizmo sektorius) Seminaro data: 2020-02-21 Seminaro vieta: „Pine Wood“ Restoranas, Vilnius , Kursų laikas: 9:00 - 12:15 val. Renginio trukmė: 9.00–12.00 val. Registracija/Networking’as 8.30–9.00 val. Pusryčiai: 10.00–10.30 val. Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 „Pine Wood“ Restoranas, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt
Data: 2020-10-06 Miestas: Vilnius Vieta: „Pine Wood“ Restoranas, Į kalendorių kalendorius2020-10-06 9:002020-10-06 12:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Turizmo sektorius)UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Turizmo sektorius) Seminaro data: 2020-10-06 Seminaro vieta: „Pine Wood“ Restoranas, Vilnius , Kursų laikas: 9:00 - 12:15 val. Renginio trukmė: 9.00–12.00 val. Registracija/Networking’as 8.30–9.00 val. Pusryčiai: 10.00–10.30 val. Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 „Pine Wood“ Restoranas, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Turizmo sektorius)"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 100.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/kazachstanas-turizmo-sektorius/