Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Informacinės technologijos)

Mokymų trukmė
4 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- VERSLO PUSRYČIAI -

Konferencijų, mokymų ir įvairių seminarų organizatorė, įmonė COUNTLINE kviečia dalyvauti verslo pusryčių cikle Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui“. Vasario mėnesį vykstančių keturių susitikimų metu diskutuosime apie 4 skirtingus minėtos šalies sektorius:

APIE LEKTORIŲ. Verslo pusryčius veda Andrius Burba – verslininkas, turintis teisininko išsilavinimą, 2015–2018 m. dirbęs Lietuvos Respublikos ambasadoje Kazachstane. 2019 m. buvo paskirtas Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovu Kazachstane. UAB „Centrinės Azijos projektai“ ir TOO „Work Europe“, dirbančių Kazachstane, įkūrėjas ir bendraturtis.

Tema:

Kazachstanas šiais metais įsteigė Astanos IT universitetą, kuriame šiuo metu studijuoja 600 studentų. Buvusioje Expo teritorijoje įsteigtas Astana Hub, kuriame įsikūrė IT kompanijos ir startuoliai. Tačiau kompetencijos trūkumas neleidžia šiam sektoriui sparčiai vystytis. Valstybiniame ir privačiajame sektoriuose dominuoja užsienio kompanijų programinė įranga ir IT sprendimai, todėl mūsų kompanijos, besispecializuojančios finansinių technologijų ir lazerių gamyboje, galėtų užimti dominuojančią poziciją. Aktyviai IT sektorių pradėjo vystyti naujai paskirtas skaitmeninio vystymo, inovacijų ir aviakosmoso pramonės ministras Askaras Žumagalijevas, kuris puikiai išmano IT sektorių ir asmeniškai kvietė Lietuvos IT įmones atvykti į Kazachstaną pristatyti savo produkcijos ir skaitmeninių sprendimų.

Kazachstano universitetai ir valstybiniai institutai yra pasiruošę investuoti į laboratorijas (superkompiuteriai, lazeriai ir kt.), tačiau pagrindinė problema – kompetentingų specialistų trūkumas. Įmonės, galinčios pasiūlyti ne tik technologijų pardavimą, bet ir mokymus, būtų labai paklausios šioje rinkoje.

Nur Sultane 2018 m. buvo atidarytas tarptautinis finansų centras Astana, kurio tikslas pritraukti ne tik tarptautines finansų institucijas, bet ir investuotojus, finansinių technologijų kūrėjus ir kitas užsienio įmones, galinčias šalyje kurti produktus ir paslaugas, kurias būtų galima parduoti ne tik Kazachstane, bet ir užsienyje. Šis finansų centras siūlo puikias sąlygas savo nariams ir kviečia Lietuvos įmones įsikurti jame.

Papildoma informacija:

Renginio trukmė: 9.00–12.00 val. Registracija/Networking’as 8.30–9.00 val. Pusryčiai: 10.00–10.30 val.

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-02-24 Miestas: Vilnius Vieta: „Pine Wood“ Restoranas, Į kalendorių kalendorius2020-02-24 9:002020-02-24 12:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Informacinės technologijos)UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Informacinės technologijos) Seminaro data: 2020-02-24 Seminaro vieta: „Pine Wood“ Restoranas, Vilnius , Kursų laikas: 9:00 - 12:15 val. Seminaro trukmė: 9.00–12.00 val. Registracija/Networking’as 8.30–9.00 val. Pusryčiai: 10.00–10.30 val. Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 „Pine Wood“ Restoranas, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Kazachstanas – unikali galimybė Lietuvos verslui (Informacinės technologijos)"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 100.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/kazachstanas-informacines-technologijos/