Ką reikia žinoti pradedant investuoti?

Mokymų trukmė
8 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Seminaras yra orientuotas į visus norinčius pradėti investuoti ar pagilinti savo bazines žinias apie investavimą ir finansines priemones. Dalyvavę seminare galėsite atskirti ir palyginti pagrindinius investavimo instrumentus, jų rizikas, grąžos potencialą, sužinosite populiariausias investavimo strategijas ir rizikos valdymo principus. Bus aptariama dažniausiai pradedančiųjų investuotojų daromos klaidos ir investicinio portfelio suformavimo principai. Nuo ko reikėtų pradėti norint investuoti, į ką atkreipti dėmesį renkantis finansų tarpininkus, fondus – į šiuos ir kitus klausimus bus atsakyta seminaro metu.

Seminarą veda Tomas Dacys. Lektorius yra investicijų valdymo bendrovės „INVL Asset Management“ institucinių pardavimų vadovas, sukaupęs daugiau nei 8 metų patirtį bankiniame ir investicijų valdymo sektoriuose. Kasdienėje veikloje Tomas bendrauja su didžiausių Europoje finansinių institucijų investicijų valdytojais ir jiems pristato įvairias investavimo strategijas. 10 metų dirbdamas investavimo srityje Tomas analizavo skirtingo dydžio ir skirtingų verslo sektorių įmonių finansines ataskaitas ir remdamasis analize priimdavo investicinius sprendimus. Tomas yra išlaikęs visus tris CFA instituto (CFA Institute) egzaminus ir gavęs tarptautiniu mastu pripažįstamo finansų analitiko (Chartered Financial Analyst) sertifikatą.

Temos:

 • Investavimas vs taupymas. Ilgalaikio investavimo nauda. Kokios ilgalaikės grąžos galima tikėtis iš skirtingų investicijų?
 • Akcijos: kokios ilgalaikės grąžos galima tikėtis investuojant į akcijas? Kokios pagrindinės rizikos? Kaip analizuoti akcijų rinką? Populiariausios investavimo į akcijas strategijos.
 • Investavimas į obligacijas. Kuo tai skiriasi nuo investavimo į akcijas? Kokios ilgalaikės grąžos galima tikėtis? Kokios pagrindinės rizikos? Vyriausybių ir įmonių obligacijos – kokie pagrindiniai skirtumai?
 • Investavimas į fondus. Kuo tai skiriasi nuo investavimo į akcijas ar obligacijas pačiam? Į ką atkreipti dėmesį atsirenkant fondus? Kuo skiriasi aktyviai valdomi fondai ir ETF?
 • Investavimas į nekilnojamąjį turtą. Skirtingų investavimo būdų ir instrumentų palyginimas.
 • Investavimas į žaliavas (nafta, taurieji metalai ir kt.).
 • Investavimas į tarpusavio skolinimo paskolas. Koks grąžos potencialas, kokios pagrindinės rizikos?
 • Periodinis investavimas ir jo privalumai bei trūkumai.
 • Rizikos valdymas. Pagrindiniai principai ir strategijos.
 • Investicinio portfelio formavimas atsižvelgiant į investavimo tikslą, horizontą, likvidumo poreikius.
 • Dažniausiai daromos pradedančiųjų klaidos, psichologiniai aspektai investavimo srityje.
 • Kaip galiu pradėti investuoti? Kokius komisinius turėsiu mokėti tarpininkams? Kaip atsirinkti tarpininkus?

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė:
Vasario 11 d.: 
15.00–18.15 val. Registracija 14.30–15.00 val. Pertraukos: 16.30–16.45 val. (kava, arbata, saldumynai).
Vasario 13 d.: 15.00–18.15 val. Pertraukos: 16.30–16.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: Nuo 2020-02-11 iki 2020-02-13 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Į kalendorių kalendorius2020-02-11 15:002020-02-13 18:15Europe/VilniusCountline Seminarai: Ką reikia žinoti pradedant investuoti?UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Ką reikia žinoti pradedant investuoti? Seminaro data: 2020-02-11 Seminaro vieta: Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , Kursų laikas: 15:00 - 18:15 val. Seminaro trukmė: Vasario 11 d.: 15.00–18.15 val. Registracija 14.30–15.00 val. Pertraukos: 16.30–16.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Vasario 13 d.: 15.00–18.15 val. Pertraukos: 16.30–16.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Corner Hotel“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Ką reikia žinoti pradedant investuoti?"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
be pietų 60.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/ka-reikia-zinoti-pradedant-investuoti/