GPAIS ir kiti aplinkosauginiai reikalavimai autoservisams

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Jurgita Navikienė – auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Giedrė Kurmilavičienė - UAB „BIOSISTEMA“ projektų vadovė, Vilniaus universiteto fizinių mokslų doktorantė. Dirba įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių. Didžioji dalis klientams reikalingos dokumentacijos nuo 2018 m. sėkmingai rengiama GPAIS sistemoje.

Seminare aptarsime, ką apie aplinkosaugą turi žinoti kiekvienas autoservisas. Apžvelgsime visus transporto priemonių remontui keliamus aplinkosaugos reikalavimus: kaip įsirengti dirbtuves, kaip tinkamai vesti atliekų apskaitos žurnalą GPAIS. Taip pat nagrinėsime šiuo metu vis daugiau kontrolės susilaukiančius nuotekų klausimus. Aptarsime, ką reikia žinoti turint plovyklą. Pakalbėsime apie reikalavimus oro apsaugai ir ką daryti, jei turite dažyklą. Ir, žinoma, priminsime apie rizikas ir atsakomybes.

Temos:

  • Reikalavimai dirbtuvių įrengimui;
  • Reikalavimai atliekų tvarkymui;
  • Reikalavimai nuotekų tvarkymui;
  • Reikalavimai aplinkos oro apsaugai;
  • Atliekų susidarymo apskaita GPAIS;
  • Rizikų valdymas ir atsakomybės;

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-03-18 Miestas: Vilnius Vieta: Vieta tikslinama, Į kalendorių kalendorius2020-03-18 10:002020-03-18 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: GPAIS ir kiti aplinkosauginiai reikalavimai autoservisamsUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: GPAIS ir kiti aplinkosauginiai reikalavimai autoservisams Seminaro data: 2020-03-18 Seminaro vieta: Vieta tikslinama, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Vieta tikslinama, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „GPAIS ir kiti aplinkosauginiai reikalavimai autoservisams"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 115.00 Eur + PVM
be pietų 105.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/gpais-ir-kiti-aplinkosauginiai-reikalavimai-autoservisams/