Buhalterinių duomenų panaudojimas verslo potencialo išnaudojimui

Efektyviausių verslo sprendimų analizė bei kriterijai

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Džiugas Masiulionis - sertifikuotas valdybos narys, turintis daugiau kaip 10 metų praktinio darbo patirties audito, finansų analizės, strateginio planavimo, B2B pardavimų srityse; taip pat Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos narys.

Informacijos pertekliaus amžiuje, informacijos kiekiui vis augant, vadovams ypač svarbu nuspręsti, į ką sutelkti savo ir organizacijos dėmesį, kokius tikslus kelti ir kokius rodiklius matuoti.

• Apskaitos duomenys (ne)padeda priimti verslo sprendimus.
• Sąnaudų mažinimas dažnai netampa pelnu; pelnas netampa pinigais.

Šiuolaikinė apskaita (įskaitant GAAP ir IFRS) ištobulinta XX a., siekiant suvienodinti finansines ataskaitas, padaryti informaciją palyginamą, supaprastinti sprendimų priėmimą investuotojams, kreditoriams ir vadovams.

Daugelis vadovų ir finansininkų greitai suprato, kad, net kruopščiai laikantis apskaitos standartų, sunku priimti prasmingus verslo sprendimus daugelyje sričių, įskaitant kainodarą, investicijas, plėtrą ir kt. Tuomet pradėta plėtoti vadovybės apskaita, kuri padeda vadovams ir kitiems sprendėjams priimti informuotus, įžvalgius, prasmingus ir greitus sprendimus nuolat besikeičiančiame verslo pasaulyje.

Temos:

  • Verslo įmonės tikslas: kas versle svarbu savininkui / vadovui.
  • Trys kertiniai apskaitos tipai ir finansų departamento funkcija.
  • Verslo kritinio apribojimo identifikavimas ir išnaudojimas (mažiau sąnaudų ar daugiau pardavimų).
  • Efektyvus sprendimų priėmimas (investicijos, kainodara, veiklos sąnaudos, produktų asortimentas ir pan.).
  • Savikainos (tiesioginių ir netiesioginių sąnaudų) skaičiavimo (ne)nauda vertinant produktų ir klientų pelningumą bei investicijų atsipirkimą.
  • Tobulai subalansuotų pajėgumų iliuzijos žala gamybos apimčių ir verslo rezultatų planavimui.
  • Vadovo laiko ir dėmesio stokos sprendimas, naudojant gerąsias korporatyvinio valdymo praktikas.

Jei neabejojate, kad sąnaudų mažinimas yra vienintelis ir tiesiausias kelias į verslo sėkmę – šis seminaras tikrai ne Jums.

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 100 Eur + PVM (su pietumis).

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-05-07 Miestas: Kaunas Vieta: Viešbutis „Park Inn by Radisson Kaunas“, Į kalendorių kalendorius2020-05-07 10:002020-05-07 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Buhalterinių duomenų panaudojimas verslo potencialo išnaudojimuiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Buhalterinių duomenų panaudojimas verslo potencialo išnaudojimui Seminaro data: 2020-05-07 Seminaro vieta: Viešbutis „Park Inn by Radisson Kaunas“, Kaunas , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Park Inn by Radisson Kaunas“, Kaunas , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Buhalterinių duomenų panaudojimas verslo potencialo išnaudojimui"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 120.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/buhalteriniu-duomenu-panaudojimas-verslo-potencialo-isnaudojimui/