Biudžetavimas: efektyvus planavimas ir stebėsena

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Žiniomis dalinasi Ligita Urnikė - lektorė yra sukaupusi daugiau negu 10 metų patirtį finansų valdymo, apskaitos, verslo procesų ir kontrolės gerinimo srityse. Savo karjerą ji pradėjo audito įmonėje „Ernst & Young Baltic“, vėliau dirbo kontrolės padalinio vadove didžiausioje telekomunikacijų įmonėje Lietuvoje, šiuo metu eina finansų vadovo pareigas vienoje iš didžiausių transporto įmonių. Jos atsakomybės apėmė iždo ir įmonės likvidumo valdymą, santykių su investuotojais palaikymą, vadovybės ataskaitų rengimą, finansinių ir verslo rodiklių kontrolę, verslo ir finansinį planavimą (biudžetavimą), finansų ir apskaitos procesų tobulinimą, finansų ir apskaitos informacinių sistemų diegimo projektus, mokymų vedimą. Ligita turi patirties tiek konsultuojant viešąjį sektorių, tiek dirbant su privataus sektoriaus įvairaus dydžio įmonėmis – nuo mažų ir vidutinio dydžio įmonių iki korporacijų. Ligita turi ekonomikos magistro (Vilniaus universitetas) laipsnį ir yra Licencijuotų ir atestuotų apskaitininkų asociacijos (Association of Chartered Certified Accountants) narė.

Organizacijos ar įstaigos finansiniai rezultatai dažniausiai priklauso ne tik nuo asmenų, kurie geba valdyti tam tikrą veiklą ar procesą, bet ir nuo to kaip tiksliai bus suplanuoti išoriniai ir vidiniai veiksniai galintys lemti tam tikrą tiek pajamų, tiek sąnaudų augimą. Tam, kad norimas tikslas būtų pasiektas, būtina kuo tiksliau atlikti biudžeto planavimą bei nusimatyti galimus scenarijus, kurie padėtų greitai reaguoti į pasikeitusius veiksnius, įtakojančius veiklą. Dažnai pasitaiko, kad įmonės biudžeto planavimų visai nevykdo, arba planavimą atlieka asmenys, kurie nesilaiko biudžeto planavimo reikalavimų, t. y. asmenys nėra susipažinę su įmonės apskaitos politika arba nėra visiškai susipažinę su veiklos specifika ar išoriniais veiksniais, galinčiais įtakoti rezultatą.

Biudžeto planavimas yra išskirtinai atliekamas asmens, kuris turi sukaupęs reikalingą patirtį bei turi supratimą apie įmonėje vykstančius procesus, pajamų bei išlaidų specifiką (sezoniškumas, apskaitos politiką, struktūra, turimi produktai bei paslaugos).

Kadangi biudžeto planavimas reikalauja išmanyti daug specifikos, vienas iš pagrindinių reikalavimų yra išmanyti ir patį efektyvų planavimą bei biudžeto stebėsenos ypatumus.

Šis seminaras yra skirtas finansų kontrolieriams ir finansų analitikams, dirbantiems įvairaus dydžio įmonėse, taip pat buhalteriams ar kitiems asmenims, besidomintiems finansų valdymu ir planavimu (biudžetavimu), kurie iki šiol nėra vykdę biudžeto planavimo arba norintiems įgyti naujų žinių, kurios padės šį procesą padaryti dar efektyvesnį ir naudingesnį pačiai įmonei. Šis seminaras taip pat bus naudingas įmonių ar padalinių vadovams, kurie nori greitai identifikuoti veiksnius, lėmusius suplanuoto biudžeto ir faktinio biudžeto skirtumus.

Temos:

  • Biudžetavimo tikslas ir nauda.
  • Biudžetavimo procesas ir dalyviai.
  • Biudžeto laikotarpiai.
  • Biudžetavimo metodai ir metodikos.
  • Biudžetavimo įrankiai.
  • Investicijų ir projektų planavimas.
  • Biudžeto vykdymo stebėsena.
  • Biudžeto atnaujinimas / prognozių rengimas.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

 

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-05-13 Miestas: Vilnius Vieta: Konferencijų centras „Park Town“, Į kalendorių kalendorius2020-05-13 10:002020-05-13 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Biudžetavimas: efektyvus planavimas ir stebėsenaUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Biudžetavimas: efektyvus planavimas ir stebėsena Seminaro data: 2020-05-13 Seminaro vieta: Konferencijų centras „Park Town“, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val. Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Konferencijų centras „Park Town“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Biudžetavimas: efektyvus planavimas ir stebėsena"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 110.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/biudzetavimas-efektyvus-planavimas-ir-stebesena/