Atostogos dirbant #Workation. Apskaitos, mokesčių ir teisiniai aspektai

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

- KONSULTACINIS SEMINARAS -

Personalo vadyboje viena iš motyvuojančių ir darbuotojų efektyvumą didinančių priemonių – darbuotojų bendra veikla, ir ypač ne darbo vietoje. Tuo tikslu darbuotojų kolektyvas vyksta net į užsienio valstybes, kuomet šių išvykų metu tęsia įprastą darbą, kartu ir keliant kvalifikaciją, bei kartu smagiai leidžiant laiką. Kokios sąlygos turi būti, kad „workation‘as“ nebūtų laikomas pajamomis natūra? Finansinės apskaitos ir mokesčių aspektai priklauso nuo kiekvienos įmonės specifinių sąlygų.

Seminarą veda auditorė Jurgita Navikienė ir advokatas Mantas Mikalopas.

Jurgita Navikienė – auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Mantas Mikalopas  yra advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge advokatų kontora „iLAW“ buvo įvertinta kaip viena iš lyderiaujančių teisės firmų darbo teisės srityje, o advokatas Mantas Mikalopas išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Šis advokatas žinyne „Chambers Europe“ įvardijamas kaip kylanti žvaigždė Lietuvos darbo teisės rinkoje, jis yra pelnęs klientų pripažinimą dėl to, kad „ieško sprendimų, o ne tik išvardija galimybes“.

Temos:

1 dalis. Auditorė, apskaitos ir mokesčių konsultantė Jurgita Navikienė (10.00–14.00 val.)

 • Darbuotojų, kurie vyksta į užsienio komandiruotes, darbo sutarties ypatumai;
 • Workation‘o įforminimas. Veikla šios specifinės komandiruotės metu;
 • Dienpinigiai. Darbuotojų darbo užmokesčio dydžio įtaka dienpinigių apmokestinimui. Pasikeitimai nuo 2020 metų. Ar galima mokėti dienpinigius, kai viešbutyje yra maitinimo tipas „viskas įskaičiuota“?
 • Kada tarnybinė komandiruotė arba workation‘as nebelaikoma komandiruote ir dėl to tenka apmokestinti išmokėtus dienpinigius?
 • Dokumentai, pagrindžiantys komandiruočių išlaidas.
 • Garantijos komandiruotės metu. Komandiruočių išlaidos:
  • Kelionės išlaidos;
  • Gyvenamojo ploto išlaidos;
  • Išvykimo dokumentų tvarkymo, draudimo išlaidos;
  • Valiutos keitimo išlaidos;
  • Kitos komandiruočių metu patirtos išlaidos.
 • Avanso apyskaitos. Kelionės lapai.
 • Komandiruočių išlaidų registravimas buhalterinėje apskaitoje.
 • Komandiruočių sąnaudų priskyrimas ribojamų dydžių leidžiamiems atskaitymams.
 • Dažniausiai daromų klaidų apmokestinant komandiruočių sąnaudas analizė ir rekomendacijos, kaip jų išvengti.

2 dalis. Advokatas Mantas Mikalopas. (14.00–15:45 val.)

 • Worcation teisiniai aspektai.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-05-05 Miestas: Vilnius Vieta: Ibis Vilnius centre, Į kalendorių kalendorius2020-05-05 10:002020-05-05 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Atostogos dirbant #Workation. Apskaitos, mokesčių ir teisiniai aspektaiUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Atostogos dirbant #Workation. Apskaitos, mokesčių ir teisiniai aspektai Seminaro data: 2020-05-05 Seminaro vieta: Ibis Vilnius centre, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.30–10.00 val.Pertraukos: 12.00–13.00 val. (pietūs), 14.30–14.45 val. (kava, arbata, saldumynai). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Ibis Vilnius centre, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Atostogos dirbant #Workation. Apskaitos, mokesčių ir teisiniai aspektai"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 120.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
 • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/atostogos-dirbant-workation-apskaitos-mokesciu-ir-teisiniai-aspektai/