Atidėtieji pelno mokesčiai pagal TAS-12 „Pelno mokestis“

Mokymų trukmė
8 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Lektorius (-iai)
Aprašymas

  KONSULTACINIS SEMINARAS -

Žiniomis dalinasi Violeta Alando. VU magistrė, turinti IAB ir IFA diplomus, atestuota IAB (International Association of Book-Keepers. D. Britanija), IFA (Institute of Financial Accountants. D. Britanija) dėstytoja-konsultantė, TFAS mokymus vedanti nuo 2013 m.

Tikrai nemaža dalis ūkio subjektų yra pasirinkę ar įstatymų įpareigoti savo apskaitą tvarkyti taip, kad užtikrintų finansinių ataskaitų sudarymą pagal tarptautinius apskaitos standartus, t. y. tarptautinius apskaitos standartus (TAS), tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (TFAS) ir Tarptautinė apskaitos standartų valdybos (IASB) išaiškinimus.

Ne visada turime laiko įsigilinti į vieną ar kitą šių standartų aspektą, kas kartais lemia neaiškumus ar net įvairias praktinio taikymo problemas. Ne išimtis klausimai, susiję su finansinės ir mokestinės apskaitos skirtumais bei atsiradusiu atidėtu pelno mokesčio turtu ar įsipareigojimais.

COUNTLINE kviečia į seminarą, kuriame aiškiai ir koncentruotai pristatysime svarbiausius minėtų klausimų aspektus, supažindinsime su kylančiomis (praktinėmis) problemomis ir jų sprendimo būdais ir kt. Neabejojame, kad seminaro metu perteiktos žinios ir praktiniai patarimai tikrai pagelbės Jūsų kasdieninėje veikloje.

Temos:

  • Kas yra ir kada atsiranda laikinieji ir pastovieji finansinės ir mokestinės apskaitos skirtumai;
  • Kas yra ir kada atsiranda atidėtas pelno mokesčio turtas ir atidėti pelno mokesčio įsipareigojimai;
  • Kaip teisingai paskaičiuoti ir apskaitoje atvaizduoti atidėtą pelno mokesčio turtą ir įsipareigojimą;
  • Kuo jie svarbūs ir kokia yra jų įtaka;
  • Kaip teisingai juos atvaizduoti įmonės finansinėje atskaitomybėje;
  • Pakeitimas, kurį privalu taikyti nuo 2019 m. sausio 1 d.;
  • TFAAK- 23 aiškinimas – „NEAIŠKUMAS DĖL PELNO APMOKESTINIMO TVARKOS“, įsigaliojęs nuo 2019 m. sausio 1 d.

Papildoma informacija:

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 110 Eur + PVM (su pietumis).

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir el. dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.00–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45-15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietų pertrauka).

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2020-01-23 Miestas: Vilnius Vieta: Viešbutis „Artis“, Į kalendorių kalendorius2020-01-23 9:002020-01-23 16:30Europe/VilniusCountline Seminarai: Atidėtieji pelno mokesčiai pagal TAS-12 „Pelno mokestis“UAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Atidėtieji pelno mokesčiai pagal TAS-12 „Pelno mokestis“ Seminaro data: 2020-01-23 Seminaro vieta: Viešbutis „Artis“, Vilnius , Kursų laikas: 9:00 - 16:30 val. Seminaro trukmė: 9.00–16.30 val. Registracija 8.00–9.00 val. Pertraukos: 10.30–10.45 val., 14.45-15.00 val. (kava, arbata, saldumynai), 12.15–13.15 val. (pietų pertrauka). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 Viešbutis „Artis“, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt


Jums taip pat gali būti aktualu


Registracija į renginį „Atidėtieji pelno mokesčiai pagal TAS-12 „Pelno mokestis“"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 130.00 Eur + PVM
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: https://old.countline.lt/events/atidetieji-pelno-mokesciai-pagal-tas-12-pelno-mokestis/