Lektoriai

Artūras Kapitanovas

Artūras Kapitanovas

auditorius, mokesčių konsultantas
Auditorius, mokesčių konsultantas Artūras Kapitanovas dirbo Finansų ministerijoje, vėliau – Audito skyriaus viršininku Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Finansų ministerijos. Šiuo metu lektorius dirba kaip nepriklausomas auditorius ir mokesčių konsultantas. Įmones mokesčių ir apskaitos klausimais audituoja, konsultuoja ir joms atstovauja valstybės institucijose jau daugiau nei 20 metų. Artūro Kapitanovo seminaruose per metus apsilanko daugiau nei 10 000 dalyvių. Kasmet lektorius veda daugiau nei 70 seminarų, kurių net 87 proc. buvo įvertinti 10 balų iš 10.
Jurgita Navikienė

Jurgita Navikienė

auditorė, mokesčių konsultantė, mentorė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

J. Navikienė prisideda prie verslumo Lietuvoje skatinimo – aktyviai dalyvauja „Verslios Lietuvos“ projektuose, yra Nacionalinio mentorių tinklo profesionalė ir padeda jauniems verslininkams suteikdama jėgų judėti pirmyn.

Kaip Jurgita teigia, „mentoriaus vaidmuo pradedančiojo verslininko kelyje yra daugialypis – tai ne vien dalijimasis profesine patirtimi, dalykinėmis žiniomis, bet ir mokinio asmeninių savybių vertinimas bei pasiūlymas jam lygiagrečiai tobulinti tam tikras mažiau išreikštas asmenines kompetencijas“.

Natalja Kobzevienė – lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Net 80 proc. mokymų dalyvių Natalją Kobzevienę vertina 9 balais iš 10. Lektorė nuo 1998 metų teikia asmenines konsultacijas verslo, apskaitos ir mokesčių klausimais. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.

Prof. dr. Armanas Abramavičius – teisininkas, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas, Vilniaus universiteto (VU) Teisės fakulteto profesorius.Stažavosi apylinkės baudžiamąjame teisme, prokuratūroje ir advokatūroje Berlyne, Frankfurto prie Maino ir Miunsterio universitetuose.Pagrindinės mokslinės veiklos kryptys baudžiamoji teisė: bendroji ir specialioji dalys, administracinė atsakomybė. Vilniaus Universiteto Teisės fakultete dėsto Baudžiamąją teisę (specialiąją dalį) ir atsakomybę už atskiras nusikalstamų veikų rūšis.
Konsultantas, vadovas, turintis 16 metų verslo plėtros patirtį, 5 metų vadovavimo patirtį, kurią įgijo dirbdamas stambioje bendrovėje (800+ darbuotojų). 6 metus veda pardavimų, derybų mokymus Lietuvoje ir Rusijoje. Dirbo logistikoje (jūriniai ir oro pervežimai), su prekybos centrais ir jų nuomininkais (parduotuvių tinklai, vaistinės, bankai), aviacijoje (vadovavimas pardavimams globaliose rinkose: Rusijoje, NVS šalyse, Europoje, Azijos regione). Globalioje korporacijoje įgyta vadovavimo patirtis leidžia Olegui gerai suprasti klientų poreikius „iš vidaus“, kitaip sakant „iš kitos barikadų pusės“. Olegas yra tokių konferencijų kaip „Pardavimų formulė“ (1700+ dalyvių) ir „Pardavimo profesionalų diena“ (500+ dalyvių) pranešėjas.

Advokatas Giedrius Abromavičius yra vyresnysis teisininkas COBALT Lietuvos biure. Jis specializuojasi transporto, nekilnojamojo turto, teisminių ginčų bei darbo teisės srityse. Giedrius Abromavičius turi didelę patirtį atstovaujant visiems transporto proceso dalyviams (siuntėjams, vežėjams, ekspeditoriams), konsultuojant sandorio šalims sudarant nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo, nuomos ir kitas sutartis bei ginant klientų interesus ne tik teisme, bet ir sprendžiant ginčus ne teismo tvarka. Giedrius Abromavičius ypatingą dėmesį skiria ginčams, susijusiems su krovinių gabenimu kelių, jūrų ir oro transportu.

verslo konsultantė, žmogiškųjų išteklių ekspertė. Per pastaruosius 20 metų Jelena drauge su savo konsultacinės įmonės komanda įgyvendino daugiau nei 300 organizacijų restruktūrizavimo, verslo procesų diegimo, personalo strategijos bei darbuotojų kompetencijų valdymo projektų įvairiose verslo bei viešojo sektoriaus srityse.

Išsilavinimas: 

 • Taraso Ševčenkos nacionalinis universitetas, psichologė, psichologijos mokytoja.
 • Kijevo investicijų valdymo institutas, vadybininkė-ekonomistė.
 • Kijevo verslo mokykla, verslo administravimo magistras (MBA), specializacija – strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas.

Papildomas išsilavinimas: 

Tarptautiniai trenerių mokymai (Nyderlandų Karalystė), seminaras „Atlyginimų vertinimo sistema“, mokymai „Verslo sėkmės strategija. Pavaldinių motyvacija“, mokymai „Valdymo ir motyvavimo menas“, mokymai „Efektyvus verslo bendravimas“, mokymai „Tarpininkavimas derybose“, seminaras „Efektyvaus pinigų srautų valdymo krizės metu priemonės“ ir kt.

Profesinė patirtis: 

Daugiau nei 20 metų praktinė žmogiškųjų išteklių patirtis įvairiose verslo srityse. Praktinių straipsnių apie žmogiškųjų išteklių valdymą, skelbtų verslo žurnaluose („Įmonės valdymas“, „Žmogiškieji ištekliai“, „Verslo žurnalas“, „HR žurnalas“, „Verslo konsultantas“, „Konsultacijos Ukrainoje“, „Žmogiškųjų išteklių vadovas“), autorė. 

Pagrindiniai klientai – gamybos ir prekybos įmonės, kuriose dirba nuo 100 iki 7 000 žmonių.

 
sertifikuota projektų vadovė (IMPA C), Lietuvos projektų vadybos asociacijos narė, Valdymo inovacijų agentūros steigėja ir direktorė. Lektorė turi daugiau kaip 15 metų projektų valdymo patirtį, yra dirbusi su infrastruktūros plėtros projektais, tarptautiniais mokymų, tyrimų, verslo plėtros ir socialinių inovacijų projektais. Mokymus veda daugiau kaip 18 metų. Mokymuose taiko interaktyvius mokymo metodus, dizaino mąstymo metodologiją bei įžaidybinimą. Lektorė stažavosi Vokietijoje, Italijoje, Norvegijoje, Japonijoje, turi didelę tarptautinių projektų valdymo patirtį.
VU magistrė, turinti IAB ir IFA diplomus, atestuota IAB (International Association of Book-Keepers. D. Britanija), IFA (Institute of Financial Accountants. D. Britanija) dėstytoja-konsultantė, TFAS mokymus vedanti nuo 2013 m.

Šiuo metu Ingrida dirba Valstybinės mokesčių inspekcijos mokesčių informacijos skyriaus vyr. specialiste. Aukštąjį ekonomisto išsilavinimą turinti mokesčių ekspertė prieš darbą VMI 12 metų dirbo vyr. finansininke uždarojoje akcinėje bendrovėje bei atliko revizoriaus pareigas. Dabar pagrindinė Ingridos sritis – konsultacijos pelno klausimais. Jau 15 metų ji veda seminarus šia tema. Mokesčių inspekcijoje Ingrida dirba nuo 2004 m.

JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge“ Žmonių ir organizacijos vystymo direktorė. Kolektyvo auginimas, lyderystės skatinimas ir darbuotojų laimė, yra vieni svarbiausių kriterijų, kuriais „Devbridge“ vadovaujasi valdant komandą. R. Alonderienės teigimu, pagrindinis bet kurios įmonės turtas yra kompetentingi, motyvuoti darbuotojai ir darbdaviai. R. Alonderienė yra profesorė ISM Vadybos ir ekonomikos universitete bei taip pat yra sukaupusi daug patirties verslo konsultavimo žmogiškųjų išteklių srityje.

Muitinės departamento Muitų politikos skyriaus viršininkas.

Ingrida Ašmantaitė - audito, teisinės ir konsultacinės įmonės Rödl & Partner sandorių kainodaros skyriaus vadovė. Ingrida padeda bei konsultuoja įmones rengiant sandorių kainodaros dokumentacijas, taiko praktinius sandorių kainodaros sprendimus įmonių tarptautinei veiklai bei padeda spręsti ginčus, susijusius su sandorių kainodara.

Tomas_Bagdanskis_iLAW

Tomas Bagdanskis

advokatas doc. dr.

Advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Mykolo Romerio universitete apgynė socialinių mokslų (teisės) daktaro disertaciją. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įgijo vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį, taip pat BI Norvegijos vadybos instituto vadybos magistro laipsnį. Nuo 2002 m. – advokatas. Advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ įkūrėjas ir partneris. Lietuvos įdarbinimo įmonių asociacijos prezidentas. Nuo 2005 m. dėsto darbo teisę ir verslo teisę, nuolat skelbia straipsnius leidiniuose „Jurisprudencija“, „Verslo žinios“, „Juristas“, „Vadovo pasaulis“ ir kt. Lektoriaus specializacija – darbo teisė, įmonių teisė, sutarčių teisė ir atstovavimas teismuose. Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge šis advokatas yra išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Tyrime dalyvavę žinyno šaltiniai įvardijo kontoros vadovaujantįjį partnerį Tomą Bagdanskį kaip „darbo teisės guru“.

Danagul Baigulunova_115x150

Danagul Baigulunova

Projektų vadovė

Danagul Baigulunova yra profesionali, aukštos kvalifikacijos projektų vadovė iš Kazachstano. Danagul turi verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį tarptautinės vadybos srityje. 2017 m. ji baigė Ženevos verslo mokyklą (Geneva Business School, Šveicarija), 2010 m. – Amerikos verslo mokyklą (American Graduate School of Business, Šveicarija), o šiuo metu ji specializuojasi tarptautinės partnerystės organizavimo ir valdymo srityje. Danagul turi svarbios darbinės patirties tarptautiniu lygmeniu. Buvo bendrovės „Holding „Kasipkor“ Profesinių įgūdžių vystymo skyriaus vyr. vadybininkė, o vėliau vadovė. Šiuo metu dirba projektų vadove švietimo įstaigoje „Finansų akademija“ („Academy of Finance“) prie Kazachstano Respublikos finansų ministerijos.

Justas Bakutis – UAB „Mokesčių srautas“ vyresnysis mokesčių teisininkas. Vilniaus universitete yra įgijęs teisės magistro laipsnį. Turi sukaupęs daugiau nei 8 metų patirtį įmonių teisinių procesų valdymo srityje, įgyvendinant teisės aktuose nustatytas teisines normas, taip pat teisėkūroje. Pagrindinės praktikos sritys – mokesčių, įmonių ir sutarčių teisė. Domisi aplinkosaugos ir pakuočių apskaitos judėjimo sistema Lietuvoje ir už jos ribų, operacijų atlikimu GPAIS sistemoje. Teikia individualias konsultacijas gamintojams ir importuotojams, atliekų darytojams ir atliekų tvarkytojams GPAIS funkcionalumo klausimais.

Povilas_Baltusevicius_115x150

Povilas Baltusevičius

UAB „Biosistema“ vadovas

Povilas Baltusevičius – nuo 2013 m. konsultacinės įmonės UAB „Biosistema“ vadovas. Turi vienuolikos metų patirtį konsultuojant verslą aplinkosauginių problemų sprendimo klausimais. Nuo 2010 m. veda mokymus verslui įvairiomis aplinkosauginėmis temomis. Baigė Vilniaus universiteto ekologijos ir aplinkotyros bakalauro studijas bei įgijo Mykolo Romerio aplinkos apsaugos politikos ir administravimo magistro laipsnį.

Džiuginta Balčiūnė turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį konsultuojant klientus įmonių susijungimo ir įsigijimų klausimais. Prieš prisijungdama prie ILAW, ji teikė teisines paslaugas aviacijos, žemės ūkio, nekilnojamojo turto bei statybų sektoriuose veikiančioms įmonių grupėms pastarųjų restruktūrizavimo, įsigijimų ir susijungimų, bankų ir finansų, ginčų sprendimo, konkurencijos teisės srityse.
Advokatė konsultavo emitentus, išleidžiant naujas akcijų emisijas prekybai biržose ir vertybinių popierių perleidimo sandoriuose, atstovavo akcininkų ir bendrovių interesus reguliuojamos rinkos priežiūros institucijose bei užėmė stebėtojų tarybos narės pareigas įvairiose akcinėse bendrovėse. Džiuginta taip pat yra dirbusi „PwC Legal“, „Raidla, Lejins & Norcous“ bei „Bernotas & Dominas Glimstedt“ advokatų kontorose, o taip pat Berlyne, Europos Komisijos atstovybėje.
Advokatė turi Komercinės teisės magistro laipsnį, įgytą Vilniaus universitete bei Vokietijos ir Europos teisės magistro laipsnį, įgytą Humboldt‘ų universitete, Berlyne.

1983–1996 m. dėstė KTU Ekonomikos ir vadybos fakultete. Šiuo metu skaito paskaitas ir veda seminarus apskaitos klausimais Auditorių rūmuose, Apskaitos institute, įvairiuose mokymo centruose. Specialiojoje spaudoje skelbia straipsnius VAS, finansinės atskaitomybės konsolidavimo, pinigų srautų temomis. Pati būdama praktikė, lektorė ir seminarus mieliau veda praktikams. Tokį savo pasirinkimą ji argumentuoja Getės žodžiais: „Teorija, brolau, – sausa šaka, užtat gyvenimo vaisingas medis žydi“. Paklausta, ką veikia laisvalaikiu, lektorė, kaip tikra finansininkų profesijos atstovė, į klausimą atsakė klausimu: „O kas yra laisvalaikis?“. Vėliau prisipažino, kad laisvalaikiu veikia viską, kas netelpa į sveiko proto taisykles.

„Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims.
užima vadovaujamas pareigas RoyalityRange, Inc (JAV), turi daugiau kaip 5 metų pardavimų patirtį Londone ir Niujorke. Akvilė yra baigusi vadybos studijas Birmingamo universitete (Jungtinė Karalystė).
Bartninkas

Tomas Bartninkas

Strategijos vadovas

doc. TOMAS BARTNINKAS yra McCann Vilnius strategijos vadovas, sukaupęs daugiau nei 20 metų darbo patirties komunikacijoje ir rinkodaroje. Truth Well Told – tai šūkis ir darbo principas vienijantis daugiau nei 180 McCann agentūrų visame pasaulyje – nuo JAV iki Lietuvos. McCann Vilnius prekių ženklams pasakoti tiesą padeda jau nuo 1989 metų. Kasdienis McCann Vilnius darbas – tai integruotos komunikacijos kampanijos, skaitmeniniai sprendimai, dizainas ir viskas, kas padeda kurti prekės ženklus ir jų istorijas.

Vyresnioji teisininkė, advokatė, turinti virš 11 metų patirties intelektinės nuosavybės, informacinių technologijų bei farmacijos teisės srityse bei su šiomis sritimis susijusiuose ginčuose. Julija yra Lietuvos advokatūros narė nuo 2010 metų. Ji konsultuoja bei atstovauja klientams vedant derybas dėl įvairių su intelektine nuosavybe susijusių sutarčių rengimo bei pasirašymo, įskaitant taikos susitarimus, licencines, intelektinės nuosavybės perleidimo bei kitas sutartis. Ji taip pat specializuojasi rengiant ikiteismines strategijas ir atstovaujant klientams įvairiuose ginčuose, susijusiuose su patentais, papildomos apsaugos liudijimais, prekių ženklais, dizainais ir konfidencialia informacija. Julija daug kartų atstovavo klientams ginčuose, susijusiuose su intelektine nuosavybe bei nesąžininga konkurencija, įskaitant pirmuosius Lietuvoje ginčus dėl farmacinių patentų pažeidimo ir pripažinimo negaliojančiais.

Didžiausios investuotojos Lietuvoje AB “ORLEN Lietuva” Teisės departamento direktorė, turinti daugiau kaip 26 metų teisinę patirtį bei daugiau kaip 20 metų patirtį sprendžiant ginčus arbitražu. Anksčiau Renata turėjo savo advokatų kontorą, o 1999-2018 m. buvo partnerė vienoje iš didžiųjų advokatų kontorų. Renata 1992 m. baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, 2017 m. VU Filosofijos fakultete įgijusi psichologijos bakalauro laipsnį, taip pat – 2012 m. yra baigusi vadovų MBA programą „Baltic Management Institute“. Nuo 1999 m. Renata yra VKAT arbitrė. 2011-2017 m. Nuolatinio arbitražo teismo Hagoje narė, EU domenų vardų  Čekijos arbitražo teisme arbitrė. Taip pat, nuo 2018 metų liepos 21 d. p. Beržanskienė atstovauja Lietuvai Tarptautinių prekybos rūmų (angl. International Chamber of Commerce, ICC) arbitražo teisme Paryžiuje.

Belskiene_115x150

Monika Bielskienė

Advokato padėjėja

Monika Bielskienė yra advokatų kontoros WALLESS mokesčių komandos narė, specializuojasi mokestinių ginčų, mokesčių atitikties ir muitų teisės srityse. Prieš pradėdama dirbti WALLESS, dirbo Advokatų kontoroje Ellex, taip pat Mokestinių ginčų komisijoje. Turi muitinės tarpininko atstovo kvalifikaciją.

Monika Biraitė-Juodvalkienė – Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo politikos grupės vyriausioji patarėja. Kuruoja teritorijų planavimo klausimus, todėl rengė ir dalyvavo rengiant Teritorijų planavimo įstatymo pakeitimo įstatymo ir jį įgyvendinančių teisės aktų projektus, Savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymo projektą, Specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymo projektą.

Dr. Ramūnas Birštonas yra Vilniaus universiteto Teisės fakulteto partnerystės profesorius, advokatas. Dirbo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko patarėju, šiuo metu yra Lietuvos autorių teisių ir gretutinių teisių komisijos pirmininkas. Nuolat veda seminarus ir skaito paskaitas specialistams (teisėjams, advokatams, auditoriams, valstybės tarnautojams, privačių įmonių darbuotojams ir kt.) įvairiais civilinės teisės ir intelektinės nuosavybės teisės klausimais, yra daugelio teisės mokslinių publikacijų autorius.
Borcov

Filip Borcov

Lektorius
UAB „B1.lt“ įmonės vadovas
Tarptautinės plėtros ekspertas, bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio kompanijomis, joms plečiantis į įvairias rinkas, įmonėms kuriant ir įgyvendinant rinkodaros ir plėtros planus, teikia konsultacijas ir rekomendacijas dėl tobulinimo ir konkurencingumo didinimo, veda mokymus, dirba tarptautinių organizacijų ir kompanijų vykdomuose projektuose, atlieka tyrimus. Jis taip pat yra tarptautinių parodų organizatorių ir internetinių platformų atstovas Baltijos šalyse. Turi ilgalaikę praktinę patirtį Šiaurės regione ir kitose rinkose (Rusija, Ukraina, Centrinė Azija). Plačiau: www.value.lt.

Ramunė Budrionytė yra Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Verslo apskaitos standarto komiteto narė, Vilniaus universiteto dėstytoja. Lektorė turi daugiau nei 20 metų patirtį dėstant auditorių, buhalterių kvalifikacijos kėlimo kursuose bei seminaruose, daugiau nei 10 metų užsiimanti konsultacine veikla. Pagrindinės lektorės sritys yra Verslo apskaitos standartai (VAS) ir jų praktinis taikymas, Tarptautiniai finansinės atskaitomybės standartai (TFAS), Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartai (VSAFAS) bei finansinė analizė.

Andrius Burba

Lektorius

Verslininkas, turintis teisininko išsilavinimą, 2015–2018 m. dirbęs Lietuvos Respublikos ambasadoje Kazachstane. 2019 m. buvo paskirtas Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovu Kazachstane. UAB „Centrinės Azijos projektai“ ir TOO „Work Europe“, dirbančių Kazachstane, įkūrėjas ir bendraturtis. Sukauptos žinios ir patikimi kontaktai leidžia teikti kokybiškas konsultavimo paslaugas klientams, kurie siekia įsitvirtinti Kazachstano rinkoje. „Mes padedame savo klientams taupyti laiką ir pinigus. Esame gerai išanalizavę rinką ir galime patarti, kuris verslo sektorius duos didžiausią investicijos grąžą.“

Teisės mokslų daktarė, disertacija apginta 2017 m. duomenų apsaugos srityje nagrinėjant duomenų subjekto teises virtualiuose socialiniuose tinkluose. 2017–2018 m. dalyvavo moksliniame tyrime kibernetinio saugumo srityje prisidedant prie Lietuvos Respublikos kibernetinio saugumo strategijos kūrimo. Be teorinių žinių, Inga turi 16 metų patirtį konsultuojant įmones verslo teisės, ypač finansų ir bankų teisės, asmens duomenų apsaugos ir atitikties klausimais.

Aktorė, docentė, retorikos specialistė, ekspertė – tai tik keli iš daugelio epitetų, kuriais būtų galima apibūdinti Adriją Čepaitę. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei užsienio universitetuose Adrija Čepaitė dėsto sceninės kalbos, iškalbos, retorikos disciplinas. Vien akademine aplinka docentė neapsiriboja – savo patirtimi ji mielai dalinasi ir seminaruose bei mokymuose. Pastarieji yra paremti ilgamete praktika ir žiniomis, sukauptomis keliant kvalifikaciją užsienyje – Muzikos ir teatro akademijoje JAV, 2012 m., Adrija stažavosi Guildhall School of music & drama pas sceninės kalbos ir retorikos specialistę Patsy Rodenburg, Sankt Peterburgo teatro akademijos profesorių J. Vasiljevą, Balso centro Škotijoje įkūrėją Kristin Linklater, M. Čechovo centro Niujorke vadovą Lenard Petit ir kitus. Adrija Čepaitė tarpininkauja tarp teatro scenos ir verslo, aktorių triukų moko verslininkus, įmonių vadovus, padeda jiems bendrauti įtaigiau, sakyti paveikias viešas kalbas, rengti pranešimus, bendrauti su žiniasklaidos atstovais.

Prof. dr. Gintaras Černius yra Mykolo Romerio universiteto Ekonomikos ir finansų valdymo fakulteto dekanas. Gintaras Černius skaito paskaitas ir veda seminarus buhalterinės apskaitos temomis jau 24 metus. 9 metus jis dėstė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Buhalterinės apskaitos katedroje. Buvo valstybės patarėjas apskaitos, mokesčių ir audito klausimais, Apskaitos ir audito instituto tarybos pirmininkas, Auditorių garbės teismo pirmininkas, Apskaitos instituto Standartų tarybos pirmininkas. Yra 3 knygų („Finansinė ir menedžmento apskaita“, 1993; „Apskaitos vadovas“ (3 dalys), 1994; „Buhalterio žinynas“, 2000) bendraautoris ir dviejų vadovėlių („Namų ūkio finansų valdymas“, 2011; „Įmonės finansų valdymo pagrindai“, 2014) autorius. Nuo 1999 m. iki šiol dirba kaip buhalterinės apskaitos, įmonių finansų valdymo konsultantas ir asmeninių finansų treneris.
lektorius_II_115x150

Tomas Dacys

Lektorius

Tomas Dacys yra investicijų valdymo bendrovės „INVL Asset Management“ institucinių pardavimų vadovas, sukaupęs daugiau nei 8 metų patirtį bankiniame ir investicijų valdymo sektoriuose. Kasdienėje veikloje Tomas bendrauja su didžiausių Europoje finansinių institucijų investicijų valdytojais ir jiems pristato įvairias investavimo strategijas. 10 metų dirbdamas investavimo srityje Tomas analizavo skirtingo dydžio ir skirtingų verslo sektorių įmonių finansines ataskaitas ir remdamasis analize priimdavo investicinius sprendimus. Tomas yra išlaikęs visus tris CFA instituto (CFA Institute) egzaminus ir gavęs tarptautiniu mastu pripažįstamo finansų analitiko (Chartered Financial Analyst) sertifikatą.

Gediminas Dagys - Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos vyriausiasis patarėjas.

Lektorius, mokymų treneris, gyvenimo pusiausvyros koučingo (life coaching) specialistas (ICU-ICTA sertifikacija), turintis 16 metų asmeninio tobulėjimo, viešojo kalbėjimo, komandos formavimo, aktyvaus pardavimo, sėkmingų derybų, laiko planavimo, streso valdymo ir kt. mokymų vedimo patirtį.  Profesionalus dramos teatro režisierius bei aktorius. Sąmoningo kvėpavimo mokytojas ("One sky international", Dan Brule mokinys, JAV), vaikščiojimo žarijomis treneris („Eight Directions“, Švedija). Sertifikuotas transformacinės meditacijos mokytojas. REIKI Meistras Mokytojas. Knygos "Retorika.Retoterapija" autorius.

Lektore_2_115x150

Asta Evans

Clifford Chance vyresnioji mokesčių teisininkė
Lektorė yra viena iš 5 pirmaujančių Jungtinės Karalystės advokatų kontorų Clifford Chance vyresnioji mokesčių teisininkė. Ji konsultuoja visais mokesčių klausimais ir yra sukaupusi ypač daug patirties finansų, mokesčių srityje. Asta šiuo metu dirba su likvidumo problemų turinčia Steinhoff grupe, siekiančia refinansuoti ir restruktūrizuoti Hemisphere – nekilnojamojo turto turintį verslą: daugiau Asta taip pat konsultavo:
 • McLaren grupę refinansavimo ir grupės sujungimo klausimais: daugiau
 • Clydesdale Bank dėl viešojo akcijų siūlymo: daugiau
 • The Co-operative Bank plc su restruktūrizavimu susijusiais klausimais: daugiau
 • Vieną iš Persijos įlankos arabų šalių dėl PVM įvedimo: daugiau 

Lektorė vadovauja COBALT kontoros Lietuvoje Darbo teisės praktikos grupei. Dalia turi daugiau kaip 25 metų patirtį konsultuojant klientus darbo ir įmonių teisės srityse ir yra pripažinta arbitrė sprendžiant vietinius ir tarptautinius ginčus arbitraže. Dalia konsultuoja klientus tiek jų kasdienės veiklos teisiniais klausimais, tiek didelio masto projektuose ir tarptautiniuose sandoriuose. Ji atstovavo daugeliui vietinių ir tarptautinių klientų renkantis geriausią sprendimą steigiant ir vėliau plėtojant įmonių verslą, įskaitant ir konsultacijas darbo teisės klausimais. Dalia yra dažnai kviečiama pasidalinti savo patirtimi bei žiniomis įvairiose tarptautiniuose leidiniuose, konferencijose, seminaruose ir mokymuose. Būdama aktyvi verslo bendruomenės narė, Dalia nuolat bendrauja su valstybės ir savivaldos institucijomis, atstovaudama verslo interesams siekiant pagerinti verslo sąlygas Lietuvoje.

UAB ,,Alliance for Recruitment“, vienos iš sparčiausiai augančių personalo paieškos ir atrankos įmonių Lietuvoje, partneris bei vystymo direktorius; KTU ALUMNI valdybos narys. Jau daugiau kaip 10 metų Andrius Francas aktyviai dirba personalo paieškos ir atrankos srityje, dalyvauja pritraukiant užsienio investuotojus į Baltijos šalis. Yra prisidėjęs prie „Barclays“, „Western Union“, „Computer Sciences Corporation“ sėkmingo įsitvirtinimo Lietuvoje. 2004 m. Andrius Francas įkūrė Karjeros centrą Kauno technologijos universitete. Andrius puikiai išmano verslo ir mokymo institucijų bendradarbiavimo svarbą ir iššūkius.

lobistų kontoros „Vento Nuovo“ įkūrėjas, interesų atstovavimo veiklą vykdantis nuo 2006 m. Lobizmo patirtį jis pradėjo kaupti atstovaudamas NVO interesus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, o 2011 m. įkūrė specializuotą lobistų kontorą. Šarūnas atstovauja labiausiai reguliuojamų sektorių interesus, juo pasitiki finansų, telekomunikacijų ir IT, gamybos bei kitų sektorių įmonės.

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „LINAVA“ Sekretorius transporto politikai. Tomas taip pat yra Lietuvos Verslo konfederacijos bei „Linavos“ mokymų centro valdybų narys. Buvo ISM Alumni klubo viceprezidentas bei valdybos narys. Tomas Garuolis baigė doktorantūros studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. Prieš prisijungdamas prie „LINAVA“ asociacijos 2016 m., vadovavo įmonei UAB „Isvė“.

Gaudutyte_115x150

Alina Gaudutytė

VMI Teisės departamento dir. pavad.
VMI Teisės departamento direktoriaus pavaduotoja Alina Gaudutytė.
Jurgita Gaukštienė yra sertifikuota „Barrett Values Centre“ konsultantė dirbti su vertybėmis, kultūra bei lyderyste. Jurgitos konsultaciniai projektai atlikti tarptautinėse kompanijose iš šių verslo sektorių: finansų, IT, apgyvendinimo paslaugų, nepelno siekiančios organizacijos, valstybinės agentūros, švietimo institucijos. Ji yra „Franklin Covey Lietuva“ lyderystės sprendimų konsultantė. Dėsto vertybėmis grįstą lyderystę ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Vadovų magistrantūros lyderystės programoje bei institute iGrow. Konsultuoja į ISM atvykstančias vadovų grupes iš Olandijos bei JAV. Jurgita yra viena iš Lyderystės konsultantų EMBA programoje, Moscow School of Management SKOLKOVO bei CEIBS Business school China (geriausios verslo mokyklos savo šalyse). Ji yra samoningalyderyste.lt tinklaraščio autorė.
„Estravel Vilnius American Express“ generalinė direktorė
Genytė-Pikčienė_115x150

Indrė Genytė-Pikčienė

Luminor banko vyriausioji analitikė
Indrė Genytė-Pikčienė savo karjerą dar studijuodama pradėjo darbu Laisvosios rinkos institute, toliau karjerą tęsė dirbdama tuometiniame „Vilniaus banke“ ir nekilnojamojo turto patarėjų „Resolution Advisers“ komandoje. Prieš prisijungdama prie DNB analitikų komandos, buvo Lietuvos banko vyresnioji ekonomistė. Luminor banke Indrė Genytė-Pikčienė gilinasi į pasaulio ekonomikos ir finansų rinkų procesus, atlieka Centrinės Rytų Europos regiono makroekonominę ir rizikos analizę, analizuoja Lietuvos ekonomikos sektorių problematiką, rengia pristatymus ir tampriai bendrauja su verslo bendruomene bei aktyviai dalyvauja viešojoje diskusijoje ekonomikos, politikos ir socialinėmis temomis.

Sandra Gerdvilienė – aplinkos apsaugos konsultacijas teikiančios įmonės UAB „Biosistema“ direktoriaus pavaduotoja, turinti Vilniaus Gedimino technikos universitete įgytą aplinkos inžinerijos magistro kvalifikacijos laipsnį. Ūkinės veiklos įteisinimui ir vykdymui privalomų aplinkosauginių dokumentų rengimo, verslo konsultavimo aplinkos apsaugos teisės klausimais patirtis – dešimt metų.

Ruta_Globyte_115x150

Rūta Globytė

Teisininkė

Teisininkė Rūta Globytė baigė studijas Mykolo Romerio universitete ir įgijo civilinės teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, bei Europos Sąjungos ir tarptautinės verslo teisės magistro laipsnį jungtinėje Mykolo Romerio universiteto ir Savojos Monblano universiteto (Šamberi, Prancūzija) programoje. 2013 m. vasario mėn. Rūta atliko praktiką Lietuvos antstolių rūmuose, tų pačių metų spalio – lapkričio mėn atliko praktiką advokato Kazio Pėdnyčios ir partnerių advokatų kontoroje. Nuo 2014 m. rugsėjo mėn. Iki 2015 m. kovo mėn. dirbo teisininke advokato Giedriaus Baziulio advokatų kontoroje, o 2015 m. gruodžio mėn. prisijungė prie iLAW teisininkų komandos. Pagrindinės teisininkės Rūtos Globytės praktikos sritys yra darbo teisė, darbo ginčų sprendimas, socialinės apsaugos teisė, civilinė teisė, administracinė teisė.

Jurga Gradauskaitė yra advokatų kontoros iLAW partnerė, turinti daugiau nei 10 m. teisinio darbo patirties, nuo 2011 m. - praktikuojanti advokatė. Advokatė dirba su įmonių sutartimis, intelektine nuosavybe, IT, elektronine komercija. Intelektinės nuosavybės teisinius aspektus studijavo Westminsterio Universitete, Didžiojoje Britanijoje. Vedė paskaitas ir seminarus intelektinės nuosavybės temomis, dalyvauja su intelektinės nuosavybės reguliavimu susijusiuose visuomeniniuose projektuose.

Rasa Grambaitė-Pusčienė – advokatė, bnt attorneys in CEE Vilniaus biuro vyriausioji teisininkė, turinti daugiau nei aštuonerių metų darbo didžiausiose Baltijos šalių advokatų kontorose patirtį. Advokatė specializuojasi komercinės teisės srityje, pagrindinės jos praktikos kryptys – teisminiai ginčai, įskaitant tarptautinį bylinėjimąsi, nekilnojamojo turto teisė, transporto teisė, įmonių teisė. Be nuolatinio darbo atstovaujant klientams, vedant jų bylas, konsultuojant kasdienėje veikloje kylančiais ar sudėtingais, kompleksiniais teisiniais klausimais, advokatė taip pat veda mokymus viešojo ir verslo sektoriaus atstovams, teisininkams praktikams, rengia publikacijas aktualia teisine tematika, yra Lietuvos advokatūros Civilinės ir civilinio proceso teisės komiteto narė.

Mykolo Romerio universiteto dėstytoja. Išsilavinimas – filologijos ir teisės mokslų magistrė. Administravimo ir dokumentų valdymo srityse turi daugiau nei 15 m. patirtį. Veda seminarus, kursus, mokymus dokumentų rengimo, tvarkymo, apskaitos, saugojimo, elektroninių dokumentų valdymo, taip pat personalo dokumentų valdymo klausimais. Skaito pranešimus dalykinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje. Yra autorė ar bendraautorė keleto knygų, leidinių dokumentų valdymo temomis: „Raštvedyba“; „Įmonės veiklos dokumentai“; „Dokumentų valdymas“, „Biuro administravimo žinynas“.

Gintarė Grigonė, verslo psichologijos magistrė, turinti 7 metų mokymų vedimo patirtį streso ir konfliktų valdymo, laiko planavimo, viešojo kalbėjimo bei komandos formavimo temomis. Nuo 2007 m. specializuojasi žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Vesdama užsiėmimus Gintarė siekia, kad jie būtų ne tik naudingi ir praktiški, bet ir smagūs bei įkvepiantys mokytis toliau.
lektorius_115x150

Tomas Grėlis

Lietuvos banko Pinigų muziejaus vyresnysis specialistas
Evelina

Evelina Gudzinskaitė

Migracijos departamento direktorė
Lektorė, aktyviai besidominti skaitmenine rinkodara ir e. verslu. Su skaitmeninės rinkodaros įrankiais dirba ir veda mokymus nuo 2014 m. Aktyviai dirba švietimo srityje, dėstomi dalykai: elektroninė rinkodara, reklamos pagrindai, rinkodara socialiniuose tinkluose ir kt. Atlieka mokslinius tyrimus, aktyviai dalyvauja mokslinėse konferencijose, rašo straipsnius e. verslo ir e. rinkodaros tematika, patirties nuolat semiasi mokslinėse tiriamosiose stažuotėse (2015 m. stažavosi JAV, 2016 m. Kinijoje, 2018 m. Pietų Korėjoje, 2019 m. Indonezijoje ir kt.).

Prof. dr. Aurelijus Gutauskas - Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas, Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Baudžiamosios teisės ir proceso instituto profesorius. Nacionalinis ekspertas prie Europos Tarybos sekretoriato pinigų plovimo (nuo 2006), korupcijos (nuo 2007) srityse. 2007–09 Tarptautinės migracijos organizacijos (International Organization for Migration, įkurta 1951) ekspertas. Nuo 2011 Italijos teisės žurnalo Archivio Penale, nuo 2012 Krokuvos universiteto žurnalo Studia Prawnicze: rozprawy i materiały redkolegijos narys. Nuo 2017 Teisėjų etikos ir drausmės komisijos pirmininkas. Mokslinių darbų pagrindinės sritys: baudžiamoji teisė ir procesas, nusikalstamų veikų kvalifikavimo teorinės ir praktinės problemos, organizuoto nusikalstamumo prevencija, kriminologija. Paskelbė daugiau kaip 50 mokslinių straipsnių.

Vokietijoje veikiančios advokatų kontoros „Ahlers & Vogel“ tarptautinės verslo teisės teisininkė, advokatė. Hendrikje Herrmann studijavo teisę Brėmeno universitete. Jos specializacija - tarptautinė ir Europos komercinė teisė. Teisinės stažuotės metu ji dirbo Aukštojo Apygardos Teismo Oldenburge apygardoje, taip pat ir „Ahlers & Vogel“ Brėmeno biure, o vėliau ir tarptautinės statybos bendrovės teisiniame skyriuje. Nuo 2015 m. Herrmann dirbo Leer biure laivybos, transporto ir tarptautinės prekybos teisės srityse. Hendrikje priklauso WISTA - moterų tarptautinei laivybos ir prekybos asociacijai, taip pat - Vokietijos transporto teisės asociacijai (DGTR).

Verslo konsultantas, vadybos praktikas ir mokymų treneris. „Mokymų akademijos" įkūrėjas ir vadovaujantis partneris. 2010 m. Gintaras tarptautinėje organizacijoje (Junior Chambler International) įgijo suaugusiųjų mokymų sertifikacijas, o nuo 2012 m. kuria ir įgyvendina suaugusiųjų mokymo programas. 2013-2015 m. lektorius savo žinias gilino studijuodamas KTU universitete, Ekonomikos ir verslo fakultete, „Strateginės lyderystės" magistro studijų programoje.

 
Marius Inta_115x150

Marius Inta

advokatas

Marius Inta – vadovaujantis teisininkas ir Komercinių ginčų praktikos grupės vadovas COBALT Lietuvos biure, turintis daugiau kaip 15 m. patirtį ginčų sprendimo bei konfliktų valdymo srityse. Jis specializuojasi sprendžiant draudimo ginčus, atstovauja bylose dėl žalos atlyginimo, dėl konkurencijos teisės, taip pat dėl intelektinės nuosavybės teisės pažeidimų. M. Inta turi didelę atstovavimo patirtį ne tik bendrosios kompetencijos ir administraciniuose teismuose, bet ir sprendžiant ginčus alternatyviais būdais (derybomis, arbitražu, mediacija).

Saulius Jakimčius 115x150

Saulius Jakimčius

Užsienio išmokų tarnybos direktorius
Saulius Jakimčius – teisininkas, dirbęs Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje. Šiuo metu yra „Sodros“ Užsienio išmokų tarnybos direktorius.
Lina Jakučionienė, Europos komunikacijos direktorių asociacijos ambasadorė Lietuvai, lektorė Lina Jakučionienė turi 20 metų profesinę patirtį komunikacijos srityje tiek verslo, tiek valstybiniame sektoriuose. Paskutinius 10 metų ėjo ERGO Korporatyvinės komunikacijos direktoriaus Baltijos šalyse pareigas, vadovavo tarptautinei komunikacijos komandai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Prieš tai buvo Sveikatos apsaugos ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vadovė. Stažuodamasi Vokietijos Bundestage ir Europos Parlamente, turėjo galimybę pasisemti ir politinės komunikacijos patirties. Lina yra geriausių pasaulio reklamų vertinimo komisijos (angl. Grand Jury) narė (JAV, Niujorkas), ilgametė Europos komunikacijos direktorių asociacijos ambasadorė Lietuvai (Belgija, Briuselis), „Digital Communication Awards“ vertinimo komisijos narė (Vokietija, Berlynas), taip pat kitų tarptautinių projektų konkursų vertinimo komisijų narė. Yra Vilniaus universiteto lektorė, Vilniaus universiteto Tarptautinės komunikacijos magistro studijų programos komiteto narė. 2017–2018 m. ėjo Lietuvos komunikacijos asociacijos tarybos pirmininko pareigas. Lina nuosekliai domisi Europos komunikacijos tendencijomis, savo įžvalgomis dalijasi tarptautinėse ir Lietuvos konferencijose, dalyvauja tarptautiniuose moksliniuose ir praktiniuose tyrimuose. Kaip Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doktorantė (PhD) tiria komunikacijos rinkos problematiką, kintančius reikalavimus komunikacijos profesionalui bei komunikacijos kuriamą vertę šiandieninės aplinkos kontekste.
advokatų kontoros (Motieka & Audzevičius) advokatas, partneris.
milda

Milda Jasaitienė

Vyresnioji advokatė
Advokatų kontoros „Eversheds Saladžius“ advokatė Milda Jasaitienė turi ilgametę patirtį ir konsultuoja Lietuvos ir tarptautines įmones įvairiais įmonių ir darbo teisės klausimais, taip pat teikia su migracija susijusias teisines konsultacijas ir padeda klientams įvertinti ir priimti optimalius sprendimus nuolat besikeičiančioje migracijos srityje. Milda teikia teisines paslaugas įmonėms bei jas konsultuoja dėl aukštos kvalifikacijos užsieniečių įdarbinimo Lietuvoje, darbuotojų perkėlimo tarptautinių įmonių viduje, taip pat teikia konsultacijas vadovams, investuotojams ir kitiems užsienio piliečiams. Advokatė nuolat dalyvauja diskusijose su valstybės institucijomis, siekiant tobulinti Lietuvos teisinę aplinką užsienio investuotojams.

teisininkas, prokuroras, teisėtyrininkas penalprocesualistas, Vilniaus universiteto (VU) Teisės fakulteto dėstytojas.
Jasiulevičius

Kęstutis Jasiulevičius

Projektų vadovas
Kęstutis Jasiulevičius – konsultantas, lektorius ir verslo vystymo ekspertas turintis virš 14 metų patirtį telekomunikacijų, gamybos, mokymų ir personalo paieškos srityse.
Jogminaite_115x150

Karolina Jogminaitė

mokesčių konsultantė

Teisės mokslų magistrė. UAB „KJ & Associates“ vadovė. Mokesčių teisės srityje Karolina dirba nuo 2002 m.; jos specializacija – netiesioginių mokesčių klausimai. Karolina dirbo mokesčių patarėja „Deloitte Lietuva“ ir Netiesioginių mokesčių skyriaus vedėja Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos. Savo kvalifikaciją Karolina kėlė stažuodamasi Olandijos ir Švedijos mokesčių inspekcijose. Ji taip pat buvo įvairių Europos Komisijos suformuotų darbo grupių sudėtingiems tarptautiniams klausimams spręsti narė.

jau daugiau nei 20 metų yra susijusi su debatų veikla Lietuvoje: ji yra buvusi moksleivių ir studentų debatų ir viešojo kalbėjimo turnyrų nugalėtoja bei prizininkė, Lietuvos atstovė dviejuose pasauliniuose moksleivių debatų turnyruose, tobulinusi argumentacijos ir retorikos, kritinio mąstymo žinias JAV universitetų debatų klubuose, vėliau Laura treniravo moksleivių debatų komandas ir viešojo kalbėjimo turnyrų dalyvius, kurie taip pat atstovavo Lietuvai pasaulinėse varžybose, buvo VšĮ Debatų centro valdybos narė, šiandien sukaupta patirtimi vis dar dalijasi įvairiuose kursuose, seminaruose ir mokymuose. Turėdama nemenką patirtį įvairiose B2B verslo segmento srityse, Laura debatuose įgytus įgūdžius seminaruose perteikia kasdienių darbinių iššūkių kontekste.

Artūras Jonkus – komunikacijos ir ryšių su visuomene specialistas, patarėjas. Artūras daugiau nei 20 m. dirba korporatyvinės komunikacijos, viešųjų reikalų ir diplomatijos srityse. Dėsto strateginę politinę komunikaciją Vilniaus universiteto TSPMI, korporatyvinę komunikaciją – ISM, skaito pranešimus komunikacijos konferencijose Davose, Pekine, Šanchajuje. Yra „Reputation Academy“, kelių tarptautinių startuolių įkūrėjas.
Verslo valdymo konsultantas, personalo parinkimo ekspertas, ugdomojo vadovavimo ir karjeros patarėjas. Taip pat projekto „Boso valanda“ autorius bei knygų „Ieškai darbo?“ ir „Boso valanda“ bendraautoris.
Jurgita Judickienė – teisininkė, verslo teisės advokatė, Vilniaus universiteto Teisės, Ekonomikos fakulteto lektorė, Advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX steigėja ir vadovė.

Rimvydas Jurkuvėnas – treneris, lektorius, praktikas, kuris daugiau nei 10 metų aktyviai ugdo pardavimo įgūdžius – gebėjimą aptarnauti ir motyvuoti, yra sukūręs pokalbio scenarijus bei pardavimo sekas ne vienai didžiajai Lietuvos įmonei. R. Jurkuvėnas yra dirbęs su tokiomis įmonėmis, kaip BC „Žalgiris“, AB „Telia“, „Kesko Senukai“, SEB ir kt.  Lektorius yra pravedęs per 1000 mokymų sesijų, dalyvavęs daugiau nei 1500 susitikimų su skirtingų sričių įmonių vadovais, kuriuose vedė tiek pardavimus, tiek derybas. Rimvydas yra išanalizavęs daugiau nei 3000 pokalbių, po kurių su pardavėjais ir vadovais yra palaikęs atgalinį ryšį.

UADBB „Rizikos cesija“ Verslo klientų skyriaus vadovas. Ilgametis specifinių atsakomybės rizikų draudimo ekspertas, turintis virš 10 metų patirties vadovų atsakomybės draudimo ir žalų sureguliavimo srityje. Roko nestandartiniais išieškotais sprendimais pasitiki virš 500 stambių ir vidutinių verslo klientų.

Donatas Kapitanovas yra vyresnysis darbo grupės vadovas tarptautinėje audito bendrovėje EY, taip pat ir licencijuotas auditorius. Donatas specializuojasi tarptautinio apmokestinimo srityje, konsultuoja klientus sandorių kainodaros, dvigubo apmokestinimo išvengimo sutarčių taikymo, sandorių struktūrizavimo, mokesčių kaštų mažinimo ir kitais klausimais. Per 13 darbo metų EY ir iš viso 21 metus mokesčių srityje jis sukaupė neįkainojamą patirtį dirbant su didžiausiomis Lietuvoje ir pasaulyje veikiančiomis bendrovėmis. Šios patirties pritaikymas verslo klientams leido mokesčių prievoles matyti ne vien tik kaip dar vieną administracinę naštą ar papildomus kaštus, bet ir kaip verslo sprendimų įgyvendinimo įrankį. Donato komandos įžvalgos, perteiktos klientams, leido pastariesiems sutaupyti reikšmingas mokesčių sumas ir suvaldyti mokestines rizikas. Donatas netiesiogiai prisideda prie mokestinės aplinkos formavimo Lietuvoje, teikdamas pasiūlymus dėl mokesčių įstatymų komentarų keitimų / papildymų, taip pat teikdamas komentarus dėl ES teisės aktų įgyvendinimo Lietuvos mokesčių sistemoje.

Mykolas_Katkus_115x150

Mykolas Katkus

Viešųjų ryšių ekspertas

Eglė Kavoliūnaitė yra TILS teisininkė, prisijungusi prie komandos 2018 m. rudenį. Jos veikla susijusi su lobistinės veiklos, politinių partijų finansavimo, pranešėjų apsaugos reguliavimo ir kitais teisiniais klausimais. Eglė taip pat dirba Lietuvos teisės institute. Vilniaus universitete ji įgijo teisės magistro ir ekonomikos magistro laipsnį, o Vytauto Didžiojo universitete – politikos mokslų srities socialinių mokslų daktaro laipsnį.

Advokatė Emilė Kazlauskaitė nuo 2008 m. specializuojasi darbo teisės ir migracijos teisės srityse. Atstovaudama finansų, gamybos, statybų, informacinių technologijų ir kituose sektoriuose veikiančioms įmonėms Emilė Kazlauskaitė daugiau nei 10 metų padeda darbdaviams ir trečiųjų šalių piliečiams pateikti prašymus dėl nacionalinių vizų, leidimų dirbti ir leidimų gyventi įvairiais Lietuvos Respublikos užsieniečių teisinės padėties įstatyme įtvirtintais pagrindais – įdarbinant pagal darbo sutartį, komandiravimo, investavimo į verslą, šeimos susijungimo ir kitais atvejais. Tad seminaro metu lektorė atskleis praktinius aspektus, remdamasi savo teisinio darbo patirtimi.

Vilniaus universiteto Apskaitos ir audito katedros lektorė.

Viešųjų pirkimų, viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės ir valstybės pagalbos pogrupio vadovas. Karolis turi daugiau nei 13 m. patirtį įvairių sudėtingų projektų valstybės pagalbos, konkurencijos, viešųjų pirkimų bei viešojo ir privataus sektorių partnerystės srityse. Viešojo sektoriaus institucijų ir įmonių konsultacijų viešųjų pirkimų klausimais patirties sukaupęs Karolis vertinamas tiek perkančiųjų organizacijų, tiek viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančių tiekėjų. Tarp jo profesinių privalumų yra gebėjimas koordinuoti sudėtingų sandorių dokumentus, suprasti kliento verslo operacijas ir verslo poreikius.

Nuo 1999 m. – audito įmonės „AV Auditas“ direktorė. Turi ekonomistės buhalterės ir auditorės darbo patirtį. Nuo 2002 m. aktyviai dalyvauja Lietuvos auditorių rūmų (LAR) veikloje, 2004–2008 m. – LAR prezidiumo narė, viceprezidentė, nuo 2013 m. – Auditorių Garbės teismo narė. 2006 m. lektorei įteiktas LR Seimo Pirmininko padėkos raštas „Už ryžtą tapti auditoriumi ir už indėlį kuriant ir tobulinant nepriklausomo audito sistemą Lietuvoje“. Tais pačiais metais lektorės biografija įtraukta į Lietuvos pasiekimų registrą „Kas yra kas Lietuvoje. Lietuvos pasiekimai 2006“ ir „Kas yra kas. Lietuvos moterys“. V. Kačergienė – LAR platinamos audito darbo dokumentų informacinės sistemos bendraautorė. Nuo 2001 m. skaito paskaitas audito atlikimo, tarptautinių ir nacionalinių audito standartų, kokybės kontrolės, vidaus kontrolės sistemos, vidaus audito temomis. Anot lektorės, dėstymas – tai nuolatinis tobulėjimas, neleidžiantis „užmigti ant laurų“, skatinantis domėtis naujovėmis, rinkti ir kaupti naujausias žinias visame pasaulyje, tai – kūrybinis darbas, kuris niekada netaps monotonija, ir puiki galimybė pabendrauti su įvairiais žmonėmis, praplėsti akiratį.

Giedrė Kašubienė daugiau kaip 15 metų dirbo teisme (specializacija – civilinė ir darbo teisė), kur teko rengti teismo procesinius dokumentus, formuoti naują teismų praktiką, sutartis su išorės tiekėjais, ruošti teisines konsultacijas, taip pat dalyvauti bei pirmininkauti komisijose, įvairiose darbo grupėse, teismų reorganizavimo metu buvo pavesta paruošti reorganizacijos dokumentus, pareigybių aprašymus. Lektorė yra viena pirmųjų teisminių mediatorių, turinti derybų ir taikinimo sėkmingos patirties sudėtingose bylose.

Nuo 2016 metų lektorė yra vadovo patarėja teisės klausimais viešojoje įstaigoje, prižiūrinti ir kontroliuojanti ES finansuojamo projekto vykdymą, organizuojanti narių susirinkimus, prisidedanti prie priimtų sprendimų įforminimo.

Donatas Kiauzaris – informacinių sistemų pardavimo projektų vadovas, informacinių technologijų teisės magistras. Pagrindinės praktikos – veiklos procesų automatizavimas panaudojant specializuotą programinę įrangą UiPath, klientų automatizuojamų veiklos procesų identifikavimas. Darbas su užsienio klientais, veiklos procesų analizė, dokumentacijos parengimas, automatizavimas.

Evaldas_Klimas_115x150

Evaldas Klimas

advokatas dr.

Advokatas Evaldas Klimas dirba advokatų kontoroje WALLESS. Ilgametė specializacija statybos teisės srityje, taip pat mokslinio ir pedagoginio darbo patirtis (Evaldas Klimas apgynė disertaciją statybos teisės tema Vilniaus universiteto Teisės fakultete, šiuo metu dėsto statybos teisę Mykolo Romerio universitete, statybos teisės temomis veda mokymus įmonėms, valstybės tarnautojams, advokatams ir advokatų padėjėjams) leidžia lektoriui seminaruose ne tik aptarti aktualius teisės aktų pakeitimus, formuojamą teismų praktiką, bet ir dalytis praktine patirtimi.

Mindaugas Kliukas – programuotojas, UAB „Mokesčių srautas“ informacinių technologijų specialistas. Pagrindinė darbų sritis – programų kūrimas. Turėdamas 7 m. pedagoginį stažą, lektorius geba sudėtingus sisteminius procesus perteikti vartotojui suprantama kalba, todėl kursų dalyviai gauna itin išsamią informaciją šia tema.
Marta Kobzevaitė yra medicinos gydytoja, turinti tarptautinio verslo išsilavinimą, dalyvavusi kamieninių ląstelių tyrimuose, dirbusi farmacijos pramonėje. Šiuo metu vadovauja kompanijai „Ellongevity“, konsultuojančiai sveikatos optimizavimo ir ilgaamžiškumo technologijų kūrimo klausimais.

Danielius Kolisovas – sertifikuotas finansų rizikos valdymo vadovas (angl. FRM), turintis daugiau kaip 15 metų patirtį diegiant ir užtikrinant rizikos valdymo procesą bankuose ir kitose finansų įstaigose, valstybės valdomose įmonėse ir kituose viešojo sektoriaus subjektuose. Danielius taip pat dėsto Lietuvos ir užsienio universitetuose finansų rizikos valdymo ir įmonių rizikos valdymo dalykus, veda seminarus rizikos valdymo, procesų optimizavimo temomis.

Lietuvos valstybės naujojo archyvo direktorė. Archyvarų asociacijos narė. Lektorė turi virš 20 metų darbo patirtį dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo srityje bei valstybės archyvų sistemoje. Aštuonerius metus ėjo lektoriaus pareigas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete. Nuo 2010 m. dalyvauja ir skaito pranešimus tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Kvalifikaciją prieigos prie dokumentų, dokumentų valdymo bei informacinių sistemų klausimais kėlė Vengrijoje, Suomijoje. Dirba su stažuotojais iš užsienio, veda seminarus, kursus, mokymus dokumentų (popierinių, elektroninių, įrašų, vaizdo ir garso įrašų) rengimo, tvarkymo, apskaitos ir saugojimo klausimais. Yra publikavusi ne vieną straipsnį Lietuvoje ir užsienyje dokumentų ir archyvų valdymo bei naudojimo klausimais.

Sandra Krasauskienė - edukologė, VSDFV Užsienio išmokų tarnybos Taikytinos teisės skyriaus vedėja.
Šarūnas Krivickas – fintech įmonių grupės Paysera Informacijos ir kibernetinio saugumo vadovas, buvęs Nacionalinio kibernetinio saugumo centro Kritinės informacinės infrastruktūros saugumo skyriaus vedėjas.
Ekonomikos magistrė, turinti ilgalaikę verslo ir viešojo sektoriaus buhalterinės apskaitos organizavimo / tvarkymo patirtį.
Živilė Kropaitė

Živilė Kropaitė

LRT radijo ir TV laidų vedėja

Draudimo bendrovės „If“ teisės departamento teisininkė, daugiau nei 6 metus atstovaujanti bendrovės interesams sprendžiant draudimo ginčus teismuose, kitose institucijose (pvz.: Lietuvos banke), taip pat padedanti kolegoms teisiniais klausimais kasdienėje bendrovės veikloje. Vilniaus universiteto Teisės fakultete Aušra įgijo teisės magistro laipsnį.

Giedrė Tuskaitė_115x150

Giedrė Kurmilavičienė

Projektų vadovė
UAB „BIOSISTEMA“ projektų vadovė, Vilniaus universiteto fizinių mokslų doktorantė. Dirba įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių. Didžioji dalis klientams reikalingos dokumentacijos nuo 2018 m. sėkmingai rengiama GPAIS sistemoje.
UAB „B1.lt“ įmonės atstovas

PwC Mokesčių ir teisės skyriaus projektų vadovas, konsultuojantis Lietuvos ir užsienio įmones apmokestinimo, mokestinės rizikos valdymo ir mokesčių optimizavimo klausimais. Per savo veiklos laikotarpį Algirdas padėjo spręsti finansų, draudimo, mažmeninės ir didmeninės prekybos, gamybos, statybos, transporto, energetikos ir kituose sektoriuose veikiančių įmonių mokestinius klausimus bei iškilusius mokestinius ginčus. Viena pagrindinių specializacijos sričių – netiesioginių mokesčių ir Bendrijos muitinės kodekso taikymas. Rengia ir veda seminarus PVM taikymo, PVM rizikos valdymo ir dokumentavimo klausimais, teikia rekomendacijas dėl naujausios mokestinės praktikos įgyvendinimo. Algirdas taip pat dalyvavo teikiant rekomendacijas dėl mokesčių administratoriaus kontrolės proceso optimizavimo ir rengiant išmaniosios mokesčių administravimo sistemos gaires.

Lektorius Mykolo Romerio universitete įgijo teisės magistro laipsnį. Lektorius yra Mykolo Romerio universiteto Mediacijos katedros lektorius, advokatų profesinės bendrijos AVOCAD partneris. Pagrindinės Egidijaus Langio veiklos sritys yra įmonių veikla ir valdymas, įmonių bankroto ir restruktūrizavimo, fizinių asmenų bankroto teisė, alternatyvūs ginčų sprendimo būdai (mediacija, arbitražas), šeimos teisė, atstovavimas teismuose.

„Liquid Art House Boston“ įkūrėja bei „Graybella Capital“ vykdančioji partnerė

Mykolo Romerio universiteto, Ekonomikos ir verslo fakulteto, Finansų instituto lektorius.

Lidija Laurinčiukienė - lektorė, švietimo ir verslo konsultantė, nepriklausoma žurnalistė. Jau daugiau nei 15 metų veda seminarus ir konsultuoja verslo įmones, švietimo organizacijas, valdžios institucijų darbuotojus bei politikus, jaunimo organizacijų narius, nevyriausybines organizacijas, moksleivius, jų tėvus, organizuoja ir veda apskritojo stalo diskusijas, moderuoja renginius. Su įvairiomis organizacijomis yra parengusi daugiau kaip dešimt įvairių leidinių – yra jų sudarytoja ir bendraautorė. Kartu su kūrybinėmis grupėmis kuria mokomuosius filmus švietimui ir verslui. Turi 15 metų darbo įvairiuose Lietuvos universitetuose patirtį. 2010 metais Lietuvos studentų išrinkta „2010 metų geriausia Lietuvos dėstytoja“

Egidijus Laužikas – Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros lektorius, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas, Teisėjų tarybos narys. Buvo LR civilinio proceso kodekso projekto darbo grupės narys. Antstolių įstatymo, kitų LR įstatymų, Teismo sprendimų vykdymo instrukcijos projektų rengimo darbo grupių narys, Civilinio proceso kodekso tobulinimo darbo grupės narys. Yra paskelbęs mokslinių ir teisinės praktikos straipsnių specializuotoje periodikoje, skaitęs pranešimų tarptautinėse mokslinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.

Lorena Paškūnaitė - Lickan yra UAB "LEXIN auditas", teikiančios audito, teisės ir verslo konsultavimo paslaugas, teisininkė. Vilniaus universitete yra įgijusi teisės magistro laipsnį bei ekonomikos magistro laipsnį Šiaulių universitete. Lektorė turi daugiau nei 9 metų teisinio darbo patirtį įmonių steigimo, pertvarkymo, reorganizavimo, statybų rangos, įmonių bankroto, darbo teisinių santykių, įvairių sutarčių rengimo bei teisminio atstovavimo srityse. Nuo 2015 m. yra įgijusi bankroto administratorės kvalifikaciją.
Advokatų kontoros WALLESS advokato padėjėjas. Pagrindinės lektoriaus praktikos sritys yra nekilnojamo turto projektų vystymas ir sandoriai.

Daiva Lileikienė yra advokatė, advokatų kontoros SPC LEGAL partnerė. Advokatė specializuojasi išimtinai viešųjų pirkimų srityje, kurioje nuolat dirba jau 9 metus. Daiva Lileikienė turi patirties ne tik organizuojant viešųjų pirkimų procedūras, nes yra nuolatinių ir ad hoc komisijų narė, bet ir atstovaujant perkančiąsias organizacijas bei tiekėjus teismuose ir valstybės institucijose. Daiva Lileikienė nuolat dalyvauja įvairiose konferencijose bei seminaruose viešųjų pirkimų tematika, yra įvairių leidinių viešųjų pirkimų tematika autorė / bendraautorė, nuolat veda mokymus, kurių metų nagrinėja tiek tiekėjams, tiek perkančiosioms organizacijoms aktualius viešųjų pirkimų klausimus.

Verslo ekonomistas, UAB „Mokesčių srautas“ analitikas. Pagrindinės praktikos sritys – informacinės technologijos, analitinė veikla, įmonių darbo procesų optimizavimas. Nuo 2014 m. veda MS Excel kursus buhalteriams, finansininkams, ekonomistams.
Andžej Maciejevski – Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas, pretendentų į teisėjus egzamino komisijos narys.

Asocijuotoji partnerė Asta Macijauskienė yra intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir įmonių teisės ekspertė. Advokatė Asta Macijauskienė turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį intelektinės nuosavybės, duomenų apsaugos ir įmonių teisės srityse, yra gerai vertinama įvairių konferencijų pranešėja ir lektorė. Prie ILAW komandos Asta prisijungė 2019 m. spalio mėnesį. Stiprioji Astos pusė yra ilgametė patirtis atstovaujant klientus priežiūros institucijose, suvaldant didelio masto duomenų saugumo pažeidimus, užtikrinant duomenų apsaugos reguliavimo atitiktį didelėse tarptautinėse įmonių grupėse, atstovaujant klientus ginčuose dėl intelektinės nuosavybės. Taip pat advokatė turi didelį įdirbį konsultuojant klientus tarptautiniuose sandoriuose, atstovaujant verslo subjektus ginčuose dėl klaidinančios reklamos, vartotojų teisių pažeidimų. Dėl subtilaus ir praktiško požiūrio į problemų sprendimą Asta yra vertinama klientų, kurių veikla apima lojalumo programas, darbuotojų stebėseną, pokalbių įrašymą, vaizdo stebėjimą, vaikų asmens duomenų tvarkymą dideliu mastu. Patirtis, įgyta konsultuojant klientus, veikiančius specialiuose verslo sektoriuose, tokiuose kaip elektroninė prekyba, IT, viešbučių verslas, laisvalaikio paslaugos dideliam skaičiui vartotojų, kelia klientams pagrįstą pasitikėjimą dėl advokatės paslaugų kokybės. Asta taip pat ilgą laiką yra dirbusi Advokatų kontoroje GLIMSTEDT Bernotas ir partneriai.

Vaidas Mackonis yra COBALT partneris ir Transporto, logistikos ir transporto infrastruktūros praktikos grupės vadovas Lietuvoje. Ilgametė Vaido patirtis apima teisės paslaugas transporto sektoriuje, nekilnojamojo turto ir statybų, aplinkosaugos ir infrastruktūros bei ginčų sprendimo srityse. Visapusiškas aviacijos, geležinkelių ir laivų transporto sektorių išmanymas Lietuvoje ir užsienio rinkose yra vienos stipriausių Vaido profesinių savybių. Vaidas Mackonis yra atstovavęs daugelį stambiausių Baltijos šalių kompanijų sudėtinguose transporto ir infrastruktūros projektuose.

Askar Makhmetov 115x150

Askar Makhmetov

Teisininkas
Teisininkas ekspertas, turintis didelę profesinę patirtį įvairiose teisės srityse, įskaitant civilinę teisę, teisminę praktiką, tarptautinį bendradarbiavimą ir mokesčius, tarptautinę ir Europos Sąjungos (ES) teisę ir ES mokesčius. Turi daugiau nei 8 metų teisinio darbo patirtį Kazachstano Respublikos centrinėse valstybinėse institucijose ir eilėje privačių advokatų kontorų. Lektorius taip pat dirbo „PricewaterhouseCoopers“ mokesčių ir konsultavimo įmonėje vyr. teisininku (2015-2017) (Astana, Kazachstanas); Patikėtinių tarybos departamento /sekretoriato vadovu (2013-2015), Nazarbajevo universiteto sekretoriate (Astana, Kazachstanas); Kazachstano Respublikos Prezidento reikalų administravimo medicinos centro teisininku (2012-2013) (Astana, Kazachstane); „Algiz Consulting“ LLP teisininku (2011-2012) (Astana, Kazachstanas); Kazachstano Respublikos Teisingumo ministerijos vyriausybės baudžiamosios vykdomosios sistemos komiteto vyr. pareigūnu (2010-2011) (Astana, Kazachstanas); ir Kazachstano „Transparency International“ nacionalinio biuro advokato asistentu (2008-2010) (Astana, Kazachstanas).

VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ steigėja ir vadovė, lektorė, turinti 26 metų praktinę patirtį personalo organizavimo ir darbuotojų saugos ir sveikatos srityse, 16 metų praktinę vadovų ir organizacijų bei darbuotojų konsultavimo patirtį, VDI Kauno skyriaus darbo ginčų komisijos narė, kolektyvinių darbo ginčų tarpininkė ir arbitrė (LR socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintas sąrašas), Verslo moterų tinklo Kauno skyriaus tarybos narė, Kauno verslo vadovų klubo narė. Konsultuoja, vykdo auditus ir ruošia dokumentus darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo organizavimo srityse.

Advokatų kontoros Glimstedt partnerė. Aušros Maliauskaitės-Embrektės (LL.M) praktika apima platų sandorių spektrą tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygmeniu. Aušra Maliauskaitė-Embrektė nuolat konsultuoja įvairiuose sandoriuose, įskaitant įmonių susijungimo bei įsigijimo (M&A), nekilnojamojo turto, projektų finansavimo, privataus kapitalo investicijų ir kitus sandorius. Advokatė reguliariai rengia straipsnius ir publikacijas įvairiais aktualiais teisiniais klausimais.
lektorius_115x150px

Mantas Mališauskas

Mokesčių ekspertas

Mantas Mališauskas – audito, teisinės ir konsultacinės įmonės Rödl & Partner Vidaus mokesčių skyriaus vadovas. Mantas specializuojasi netiesioginių mokesčių srityje (PVM, akcizai), atstovauja klientams mokestiniuose ginčuose, konsultuoja klientus kitais mokesčių klausimais. Mantas taip pat veda įmonių vidinius ir išorinius mokymus. Įgijęs finansų teisės magistro laipsnį, per daugiau nei septynerius metus trunkančią karjerą mokesčių srityje Mantas dirbo didžiojo ketverto įmonėse Deloitte ir EY, taip pat tarptautinės mokesčių patirties sėmėsi Jungtinėje Karalystėje.

Advokatų profesinės bendrijos NJORD Law Firm partneris. Nuo 2004 m. dėsto Mykolo Romerio universitete, Konstitucinės teisės katedroje. Taip pat nuo 2005 m. skaito paskaitas rinkodaros teisinių aspektų tema ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vadybos magistrantūros vadovams. Skelbia mokslinius ir praktinius straipsnius įmonių teisės ir reklamos teisinio reglamentavimo temomis įvairioje mokslinėje ir verslininkams skirtoje periodinėje spaudoje. Nuolatos skaito pranešimus mokslinėse ir praktinėse konferencijose.

Humanitarinių mokslų (filologijos) ir socialinių mokslų (teisės) magistrė. Pagrindinė lektorės darbo sritis – administracinė ir kanceliarinė kalba.  S. Masalskienė 15 metų dėsto kalbos kultūrą ir specialybės kalbą aukštosiose mokyklose, yra parengusi mokomųjų leidinių bei elektroninių studijų modulį. Lektorė įvairiuose mokymo centruose, valstybinėse institucijose, verslo įmonėse veda seminarus bei mokymus, konsultuoja specialistus individualiai. Mokymų metu dalyvius visada skatina būti aktyvius, diskutuoti, pasidalinti savo patirtimi; nagrinėja praktines darbo metu pasitaikančias problemas; stengiasi atsakyti į klausytojams aktualius klausimus, patarti.

Džiugas Masiulionis – OP Corporate Bank Baltijos Šalių Verslo Analitikų Vadovas, turintis per 10 metų praktinio darbo audito, korporatyvinių finansų, finansų analizės, finansavimo srityse patirties. Dirbęs tokiose įmonėse kaip „PricewaterhouseCoopers“, „Swedbank“, „OP Corporate bank“ ir kt.

Renata Maslauskaitė-Meškauskaitė specializuojasi išorės ir vidaus auditų srityse. Lektorė yra atlikusi nemažai didelės apimties išorės auditų viešajame sektoriuje, kaip ekspertė dalyvauja atliekant įstaigų vidaus kontrolės vertinimą. Veda mokymus apie vidaus kontrolę viešajame sektoriuje.

Audrius Matikiūnas yra „INVL Asset Management“ privataus kapitalo investicijų teisės vadovas. Per daugiau nei 12 metų trunkančią karjerą finansų įstaigose (bankuose, finansų maklerio įmonėse, draudimo bendrovėse ir turto valdymo įmonėse) jis sukaupė išskirtinę patirtį bankininkystės, kapitalo rinkų ir finansinių bei investicinių paslaugų srityse. Audrius yra pripažintas teisės ekspertas, nuolat dalyvaujantis kuriant ir įgyvendinant inovatyvius teisinius ir reguliacinius sprendimus Lietuvoje ir už jos ribų. Gilus ir tiesioginis verslo poreikių bei esamo ir naujo reguliavimo supratimas Audriui leidžia pateikti išskirtinę analizę, įžvalgas ir praktinius patarimus taikant tiek ES, tiek ir juos įgyvendinančius Lietuvos teisės aktus. Audrius taip pat aktyviai dalyvauja finansinių ir investicinių paslaugų rinkų dalyvius vienijančių asociacijų veikloje. Tai leidžia jam nuolat būti išsamiai informuotam apie naujausią Lietuvos banko, Finansų ministerijos ir kitų institucijų teisės aktų teisėkūros ir teisės aktų laikymosi priežiūros praktiką.

Banko „Luminor Lietuva“ vyriausiasis ekonomistas Žygimantas Mauricas, anksčiau dirbo vyriausiuoju ekonomistu banke „Nordea“. Jis buvo atsakingas už Lietuvos ir kitų Baltijos šalių makroekonominę ir finansų rinkų analizę. Prieš prisijungdamas prie „Nordea“ komandos, jis dirbo Lietuvos banko Ekonomikos departamento finansinio stabilumo skyriaus vadovo pavaduotoju taip pat vadovavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Finansų magistro programai.

Vilius_Maciulaitis_iLAW

Vilius Mačiulaitis

advokatas dr.

Advokatas dr. Vilius Mačiulaitis yra gerai žinomas darbo teisės specialistas, 2012-2014 m. ėjęs Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pareigas. Advokatų kontoroje iLAW V.Mačiulaitis specializuojasi darbo teisės, darbuotojų saugos ir sveikatos, administracinės teisės srityse, taip pat dirba su verslo bei administraciniais ginčais. Valstybinėje darbo inspekcijoje Vilius Mačiulaitis dirbo daugiau nei 12 metų, per kuriuos perėjo visas karjeros grandis - nuo vyriausiojo specialisto iki įstaigos vadovo. Pastaraisiais metais p. Mačiulaitis buvo atsakingas už darbo inspekcijos veiklos organizavimą, o pagrindinė jo veiklos sritis buvo darbo įstatymų bei darbuotojų saugą ir sveikatą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimų prevencija. Dr. Vilius Mačiulaitis taip pat dirba Mykolo Romerio universiteto Verslo teisės katedroje, kur dėsto darbo teisės bei darbo sutarčių disciplinas, vadovauja magistro baigiamųjų darbų rengimui bei gynimams. V.Mačiulaitis stažavosi Tarptautinės darbo organizacijos mokymų centre Turine (Italija), Europos teisės akademijoje Triere (Vokietija), Budapešto verslo koledže (Vengrija), kaip ekspertas dalyvavo įvairiose Tarptautinės darbo organizacijos, Europos Komisijos bei nacionalinių institucijų darbo grupėse.

Lektorė yra nepriklausoma organizacijų konsultantė. 19 metų veda praktinius mokymus personalo valdymo temomis (nuo tiesioginės paieškos ir atrankos, adaptacijos, įvertinimo, karjeros planavimo iki darbuotojų atleidimo bei talentų „sulaikymo“). Ugdo specialistus bei vadovus motyvacijos, bendradarbiavimo, vadovavimo, pardavimų, klientų aptarnavimo, viešojo kalbėjimo temomis. Turi 9 metų patirtį specialistų ir vadovų atrankos bei „galvų medžioklės“ srityje.

Nuolatiniai klientai – statutinės, valstybinės, viešosios įstaigos ir verslo organizacijos. Iki nepriklausomos konsultavimo veiklos Aistė dirbo konsultavimo darbą UAB „Personalo valdymo grupė“ (projektų vykdymo direktorė, 2003–2009 m.), taip pat UAB „CV-Online Lietuva“ („Professional People“ padalinio vadovė, 2001–2003 m.). 2009–2019 m. Kazimiero Simonavičiaus universitete dėstė „Vadovavimo psichologiją“, „Juridinę retoriką“, „Privačios detektyvinės veiklos psichologiją“, „Teisės psichologiją“, „Socialinę psichologiją“, „Kūrybinės gyvensenos komunikaciją“ bei „Verslo derybas“. 2011 m. su bendraautoriais išleido vadovėlį „Verslo derybos“, 2016 m. – vadovėlį „Verslo komunikacija ir derybos“.

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakulteto dekanė, Ekonomikos, apskaitos ir finansų instituto profesorė, akredituota konsultantė ūkio veiklos buhalterinės apskaitos klausimais ir LEADER metodo įgyvendinimo klausimais, Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro konsultantų profesinių žinių patikrinimo narė, LR žemės ūkio ministerijos Žemdirbių tęstinio mokymo ekspertų Ekonomikos, vadybos ir apskaitos grupės narė, LR žemės ūkio ministerijos Žemdirbių švietimo tarybos narė. Nuo 2004 m. konsultuoja ūkininkus, žemės ūkio įmones, nuo 2006 m. – pelno nesiekiančias organizacijas mokesčių, apskaitos tvarkymo ir finansų valdymo klausimais.

Mantas Mikalopas yra advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge advokatų kontora „iLAW“ buvo įvertinta kaip viena iš lyderiaujančių teisės firmų darbo teisės srityje, o advokatas Mantas Mikalopas išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Šis advokatas žinyne „Chambers Europe“ įvardijamas kaip kylanti žvaigždė Lietuvos darbo teisės rinkoje, jis yra pelnęs klientų pripažinimą dėl to, kad „ieško sprendimų, o ne tik išvardija galimybes“. Mantas Mikalopas taip pat yra Lietuvos Respublikos darbo kodekso komentaro bendraautoris.
Aistė Mikočiūnienė 115x150

Aistė Mikočiūnienė

Asocijuotoji teisininkė

Aistė ES teisės ekspertines žinias ir sėkmingą bylinėjimosi Europos Sąjungos teismuose patirtį kaupia nuo 2010 m. Jos specializacija – tiek pirminėje (Sutartyse ir bendruosiuose teisės principuose), tiek ir antrinėje ES teisėje (reglamentuose, direktyvose ir kt.) nustatytas reguliavimas, jo įgyvendinimas ir praktinis veikimas ES valstybių narių nacionalinėse teisės sistemose. Yra dalyvavusi rengiant ir derinant  daugybę ES teisę įgyvendinančių Lietuvos teisės aktų projektų, ypatingą dėmesį skiriant viešųjų pirkimų srities reglamentavimui. Aistė puikiai išmano visus praktinius, procedūrinius ir materialinius bylų nagrinėjimo Europos Sąjungos teismuose aspektus. Taip pat yra sukaupusi reikšmingos patirties viešųjų pirkimų projektuose, dalyvauja ginčų nagrinėjimo procesuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose teismuose.

Finansinių priemonių ekspertė, rizikos ir privataus kapitalo rinkų analitikė, ekonomistė, lektorė. Įgijo ekonomikos bakalauro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete ir tarptautinės verslo ekonomikos magistro laipsnį Midlsekso universitete (Jungtinė Karalystė). Turi virš 10 metų patirties finansų sektoriuje, o pastaruosius penkerius metus patirtį kaupė rizikos ir privataus kapitalo srityje. Šiuo metu dirba Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (Londonas) Rizikos ir privataus kapitalo departamente, kuris atsakingas už investicijas į rizikos ir privataus kapitalo fondus. Lektorė dirba su rizikos ir privataus kapitalo fondų valdytojais, veiklą vykdančiais Vidurio ir Rytų Europos (CEE) regione, SEMED (Pietų ir Rytų Viduržemio jūros) regione – Marokas, Jordanija, Egiptas ir Tunisas; Artimuosiuose Rytuose, Turkijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje ir kt. 2014–2016 metais vadovavo Lietuvos rizikos ir privataus kapitalo asociacijai, kuri vienija rizikos ir privataus kapitalo rinkos dalyvius Lietuvoje. 2010–2014 metais vadovavo LR ūkio ministerijos Finansinių priemonių skyriui. Lektorė dirbo Londono bendrovėje, kuri buvo atsakinga už investuotojų ryšių analizę (angl. Investor relations analysis); tarptautiniame investiciniame banke J. P. Morgan pinigų rinkos analitike. Be aktyvios profesinės veiklos, Inga nuo 2012 metų dėsto (Organizacijų ekonomika, Makroekonomika, Įmonių finansai) bei vadovauja baigiamiesiems bakalauro darbams ISM universitete. 2017 metais ėjo VVĮ UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) nepriklausomo Stebėtojų tarybos pirmininko pavaduotojo pareigas. Kompetencijų sritys: rizikos ir privataus kapitalo rinkos; investicijų pritraukimas; įmonių finansai ir finansavimo šaltiniai, orientuoti į įmonių plėtrą; organizacijų ekonomika.

lektoriusII_115x150

Feliksas Miliutis

Advokatas dr.
Dr. Feliksas Miliutis yra vienas pagrindinių viešųjų pirkimų bei energetikos ir infrastruktūros projektų praktikos grupių teisininkų. Per savo 10 metų darbo GLIMSTEDT praktiką dalyvavo įgyvendinant svarbiausius energetikos ir infrastruktūros projektus bei teikė teisines konsultacijas viešiesiems ir privatiesiems subjektams įvairiais viešųjų pirkimų, viešojo ir privataus sektorių partnerystės (PPP), , konkurencijos teisės, ES teisinio reguliavimo bei kitais Europos Sąjungos teisės klausimai. Dr. Feliksas Miliutis turi išskirtinės patirties atliekant perkančiųjų organizacijų vykdytų pagrindinių viešųjų pirkimų auditą, rengiant sudėtingų viešosios infrastruktūros projektų įgyvendinimo viešojo pirkimo dokumentus bei konsultuojant perkančiąsias organizacijas ir privačius subjektus įvairiais viešojo pirkimo vykdymo klausimais bei atstovaujant šių subjektų interesams Viešųjų pirkimų tarnyboje ir teismuose. Dr. Feliksas Miliutis taip pat yra dalyvavęs viešųjų pirkimų teisinės aplinkos gerinimo iniciatyvose.

UAB „Mokesčių srautas“ apskaitos specialistė, turinti praktikos darbe su itin dideliais informacijos kiekiais. Šiuo metu siekia įgyti antrąjį bakalauro laipsnį Vilniaus universitete, ekonomikos srityje. Anksčiau yra baigusi buhalterinės apskaitos bakalauro studijas. Lektorė teikia konsultacijas viešojo ir privataus sektoriaus subjektams apskaitos, mokesčių ir apskaitos politikos rengimo klausimais.

Lektorė baigė teisės studijas Vilniaus universitete. 1997 m. pradėjo dirbti Valstybinėje darbo inspekcijoje vyriausiąja darbo inspektore. Nuo 2014 m. Valstybinėje darbo inspekcijoje Vilniaus teritoriniame skyriuje eina Darbo ginčų komisijos pirmininkės pareigas. Sukaupusi daugiau nei 20 metų patirtį, įgyvendinant Lietuvos Respublikos darbo kodekso, darbuotojų saugos ir sveikatos, kitų norminių teisės aktų bei kolektyvinių sutarčių normatyvinių nuostatų kontrolės ir jų pažeidimų prevencijos realizavimo politiką, taip pat sprendžiant individualius darbo ginčus bei kolektyvinius darbo ginčus ikiteisminiame darbo ginčų procese.

Tadas Montrimas

Tadas Montrimas

Režisierius, aktorius, lektorius
Lektorius - teatro, renginių ir reklamų režisierius, aktorius, teatro pedagogas. 2004-2008 metais studijavo Verslo vadybą ir administravimą Vilniaus universitete, bet nutarė pasirinkti menininko kelią ir 2012-tais metais baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (aktoriaus specialybę, kurso vadovas Prof. J. Vaitkus), o 2014 metais Maskvos dailės teatro institute įgijo teatro režisieriaus magistro laipsnį (kurso vadovas Prof. V. Ryžakovas). Nuo 2011 metų stato spektaklius, režisuoja renginius, rengia mokymus aktorinio meistriškumo, improvizacijos, viešojo kalbėjimo, bei kūrybiškumo temomis Lietuvoje ir užsienyje.
Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Teisės skyriaus vedėja.

Lektorius yra sukaupęs 6 metų patirtį verslo kontrolės, procesų optimizavimo bei analitikos srityse. Dirbdamas finansų verslo partneriu bei kokybės procesų analitiku taip pat yra įgyvendinęs ne vieną projektą telekomunikacijų ir mažmeninės prekybos sektoriuose. Šiais projektais įmonėms pavyko susikurti veiksmingus įrankius veiklos efektyvumui stebėti ir analizuoti. Pagrindinės praktikos sritys: finansinė analizė bei sąnaudų modelių kūrimas ir jų pritaikymas verslo valdyme, kainodaros ir procesų optimizavimo įrankių kūrimas, KPI rodiklių sistemos diegimas įmonėse.

Sergejus Muravjovas yra „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas. Sergejus vadovauja TILS nuo 2008 m. Jis yra „Baltosios bangos“ iniciatyvos tarybos narys, „Žinių radijo“ patariamosios tarybos narys bei Vilniaus m. Centro poliklinikos ir Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės stebėtojų tarybų narys, RSVA Garbės teismo narys. Sergejus taip pat dėsto ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Jis baigė magistro studijas Leideno universitete, bakalauro studijas Utrechto universitete ir Vilniaus universitete.
Svetlana-web

Svetlana Naumčik

advokato padėjėja

Svetlana Naumčik yra advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ asocijuota partnerė, Mykolo Romerio universiteto Teisės fakultete 2009 m. įgijusi teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Pastaraisiais metais Svetlana Naumčik nuolat teikia kompleksines teisines paslaugas klientams darbo ir migracijos teisės klausimais, konsultuoja klientus užsieniečių iš trečiųjų šalių ir ES įdarbinimo srityje, be to, pradedant nuo 2007 m. dirba su įvairaus pobūdžio komercinės teisės bylomis. Teisininkės straipsniai darbo ir migracijos teisės temomis spausdinami įvairiuose Lietuvos ir užsienio leidiniuose, o ji pati veda mokymus ir seminarus.

Nerijus Nedzinskas yra verslo konsultacijų bendrovės „PwC“ partneris, Mokesčių ir teisės departamento vadovas.

Nerijus konsultuoja mokesčių klausimais didžiausias Lietuvos ir užsienio bendroves, veikiančias nekilnojamojo turto, finansų, telekomunikacijų, pramonės, farmacijos ir kituose sektoriuose.

Jis yra asociacijos „Investuotojų forumas“ mokesčių darbo grupės narys.

lector_264

Vytautas Nekrošius

prof. habil. dr.

Prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorius, LR civilinio proceso kodekso rengėjas bei tobulintojas, Lietuvos mokslų akademijos Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus narys ekspertas. Mokslinių tyrimų sritys – civilinis procesas, romėnų teisė, notariatas. Profesorius yra daugelio mokslinių publikacijų lietuvių, lenkų, rusų, vokiečių, anglų kalbomis autorius, vadovėlių „Romėnų teisė“, „Civilinio proceso teisė“ bendraautoris bei Civilinio proceso kodekso komentaro bendraautoris. Vytautas Nekrošius aktyviai dalyvauja akademinėje veikloje, visuomeniniame gyvenime bei įstatymų leidyboje, skaito pranešimus Lietuvoje bei tarptautinėse konferencijose.

Dr. Natalija Norvilė konsultuoja organizacijas ir įstaigas personalo valdymo temomis, veda mokymus bendravimo, aptarnavimo, lyderystės, komandos formavimo, laiko planavimo, personalo motyvavimo ir kitomis žmogiškųjų išteklių valdymo temomis nuo 2006 m. Taip pat nuo 2008 m. dėsto Mykolo Romerio universitete organizacinę psichologiją, viešųjų ryšių ir reklamos psichologiją, apklausų praktikumą. Lektorė turi didelę vadovaujamo darbo patirtį, todėl seminaruose daugiausia dėmesio skiria sėkmingam mokslinių žinių pritaikymui praktikoje.

Anstolė ir Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Baudžiamosios teisės proceso instituto lektorė.
Solveiga-115x150

Solveiga Palevičienė

advokatė prof. dr.

Dr. Solveiga Palevičienė specializuojasi įmonių ir komercinių ginčų sprendime bei arbitražo bylų (tiek nacionalinių, tiek tarptautinių) vedime. Advokatė turi sukaupusi didelę patirtį atstovaujant bendrovių bei finansų įstaigų interesus sutartiniuose bei deliktiniuose ginčuose, fiduciarinių pareigų pažeidimo bylose, akcininkų ginčuose. Dr. Solveiga Palevičienė yra LR Vyriausybės paskirta į Tarptautinio investicinių ginčų sprendimo centro (ICSID) rekomenduojamų Taikintojų sąrašą, taip pat yra įrašyta į Vilniaus komercinio arbitražo teismo nuolatinį arbitrų sąrašą. Dr. Solveiga Palevičienė daugiau nei dvylika metų dėsto civilinę ir investicijų teisę Mykolo Romerio Universiteto Teisės fakulteto Civilinės justicijos institute. Ji taip pat dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose moksliniuose tyrimuose, pvz. Lyginamosios sutarčių teisės ar Lyginamosios deliktų teisės Deliktų teisės centre Vienoje. Advokatė nuolat skaito pranešimus nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, veda mokymus civilinės teisės, deliktų teisės, investicijų teisės bei arbitražo temomis, yra straipsnių įvairiais teisiniais klausimais autorė.

Erika Parnarauskienė 2005 m. baigė VGTU vadybos studijas, įgijo finansų specializaciją. Iš karto po studijų ji įsidarbino įmonėje „Pačiolis“, rašė straipsnius mokestinėmis temomis.  Erika turi didelę patirtį apskaitos, mokesčių srityje su įvairių ūkio šakų ir teisinių formų įmonėmis. Pastaruosius 10 metų Erika dirbo apskaitos paslaugas teikiančioje įmonėje UAB „Kauno buhalterijos centras“ vyriausia buhaltere, buvo atsakinga už buhalterių darbo organizavimą ir teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimą.
Vidaus reikalų ministerijos Bendrojo departamento Slaptumo skyriaus vedėja.
Lektorius baigęs VU tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, jau 16 metų veda tiesiogines aktualijų laidas Žinių radijuje.
Advokatė Olga Petroševičienė dirbdama su rinkoje žinomiausiais ir skambiausiais NT projektais yra sukaupusi ypač reikšmingos patirties šioje teisės srityje. O. Petroševičienė specializuojasi NT vystymo, NT sandorių struktūrizavimo, statybos bei su NT susijusių ginčių valdymo srityse.
Dr. Daiva Petrylaitė yra Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorė. Mokslinių tyrimų sritys – darbo teisė, socialinė partnerystė ir valstybės tarnybos klausimai. Profesorė yra Personalo valdymo komisijos prie Valstybės tarnybos departamento narė. Dr. Daiva Petrylaitė yra kelių mokslinių monografijų autorė bei bendraautorė, Darbo kodekso komentaro, Darbo teisės vadovėlio ir praktinio žinyno „Aktualūs atsakymai darbuotojui“ bendraautorė, taip pat ir nemažai mokslinių straipsnių darbo santykių ir valstybės tarnybos tema autorė. Profesorė aktyviai dalyvauja darbo teisės įstatymų rengimo procese. Ji yra dirbusi darbo grupėse, rengusiose Darbo kodekso pakeitimo įstatymų projektus, Darbo tarybų įstatymo projektą, Europos darbo tarybų įstatymo projektą ir kt.

Advokatė Renata Petrylaitė nuo 2003 metų dirba teisinį darbą, nuo 2009 metų užsiima privačia advokatės praktika ir teikia teisines paslaugas įvairiems fiziniams ir juridiniams asmenims. Pastaruosius kelerius metus teikia teisines paslaugas įvairiausiais bendrovių, verslo teisės klausimais vienai iš didžiausių Lietuvos statybinių kompanijų, turinčiai dukterines bendroves užsienyje. Veda mokymus įvairiomis teisinėmis temomis (statybos ir nekilnojamojo turto, sutarčių, civilinės atsakomybės, prievolių vykdymo ir užtikrinimo), dėstė Vytauto Didžiojo Universiteto Teisės fakultete (šeimos teisės kursas, magistrinių darbų vadovė, Teisės fakulteto studentų buvo išrinkta geriausia dėstytoja 2010 metais), VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre (komercinės teisės kursas).

„AON Baltic“ Specializuotų rizikų valdymo skyriaus vadovas. Draudimo kompetencijos sritys: logistikos bendrovių veiklos atsakomybės, krovinių ir finansinių nuostolių draudimas.

Vytautas Plunksnis turi sukaupęs daugiau kaip 15 metų patirtį Baltijos privataus kapitalo ir kapitalo rinkose – į akcijas Vidurio ir Rytų Europoje investuojančių investicinių bei pensijų fondų valdymo patirties bei patirties įmonių įsigijimo, sandorių įgyvendinimo bei įmonių veiklos kontrolės ir plėtros strategijų kūrime.

2000 m. baigęs ekonomikos studijas Kauno technologijos universitete Vytautas Plunksnis pradėjo dirbti analitiku finansų maklerio įmonėje „Jūsų tarpininkas“. Po poros metų analitiko darbą pakeitė verslo žurnalistika (2002–2005 jis dirbo žinių agentūrose Baltic News Service ir ELTA), tačiau vėliau vėl grįžo į finansų sektorių. Nuo 2006 m. pradžios beveik ketverius metus dirbo „Finastos“ grupėje analitiku ir fondų valdytoju, o nuo 2009 m. rugsėjo dirba „Invaldos INVL“ grupėje. Vytautas Plunksnis yra UAB „INVL Asset Management“ valdybos narys bei Privataus kapitalo padalinio vadovas, „Investuotojų asociacijos“ valdybos pirmininkas, o taip pat dalyvauja kitų „Invaldos INVL“ grupės įmonių valdybų veikloje.

 

COBALT Mokesčių teisės praktikos grupės asocijuotas teisininkas, advokato padėjėjas. Lukas įgijo teisės magistro laipsnį Vilniaus universitete, be to,  yra baigęs Tarptautinės ir Europos mokesčių teisės magistro studijas Nyderlandų Karalystėje.

Prieš prisijungdamas prie COBALT Lukas patirtį kaupė vienoje didžiausių pasaulyje auditorių įmonėje ir Muitinės departamente. Teisininkas specializuojasi mokestinių ginčų srityje bei konsultuoja klientus pelno, pridėtinės vertės, gyventojų pajamų ir kitų mokesčių klausimais.

Lektorė daugiau kaip 15 metų darbo patirtį plataus spektro sudėtinguose tarptautiniuose ir nacionaliniuose komercinės teisės projektuose, specializuojasi gyvybės mokslų bei kituose valstybės reguliuojamuose pramonės sektoriuose (maisto produktų, tabako, alkoholio, lošimų) ir intelektinės nuosavybės teisės srityje. Praktikuojanti advokatė (Lietuvos advokatūros narė nuo 2007 m.)

Elīna Putnina

Mokesčių departamento vadovė
Rödl & Partner Mokesčių departamento vadovė, asocijuota partnerė (Latvija).

Ramūnas Rakauskas

vyriausiasis darbo inspektorius
Valstybinės darbo inspekcijos Vilniaus skyriaus vyriausiasis darbo inspektorius.
115x150

Justina Ramašauskaitė

Vyresnioji teisininkė
2011 m. baigė studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete ir įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Teisinį darbą Justina Ramašauskaitė dirba nuo 2011 m. sausio. Baigusi studijas Justina pradėjo dirbti teisininke, po metų tapo advokato padėjėja, nuo 2013 m. advokatų profesinės bendrijos “iLAW” vyresnioji teisininkė. Pagrindinės vyresniosios teisininkės Justinos Ramašauskaitės praktikos sritys yra viešieji pirkimai, sutarčių teisė, įmonių teisė, draudimo teisė, skolų administravimas.
Mantas_Rimkevicius_115x150

Mantas Rimkevičius

advokatas dr.

Mantas Rimkevičius yra sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį intelektinės nuosavybės, reklamos, pramogų ir žiniasklaidos srityse, konsultuodamas klientus ir atstovaudamas jų interesams įvairiose teisminėse ir neteisminėse institucijose. Mantas yra laikomas vienu iš geriausių reklamos teisės specialistų Lietuvoje. Mantas konsultuoja klausimais, susijusiais su nacionalinės ir tarptautinės intelektinės nuosavybės apsaugos strategijos kūrimu, prekių ir paslaugų reklama, franšize, autorių teise, prekių ženklais, dizainu, sąžininga komercine veikla ir apsauga nuo nesąžiningos konkurencijos. Mantas yra vienintelis asmuo Lietuvoje, kuris apgynė daktaro disertaciją reklamos teisės srityje. Mantas Rimkevičius yra vienintelės Lietuvoje veikiančios reklamos savitvarkos institucijos – Lietuvos Reklamos Biuro – Arbitražo komisijos nariu.

Giedrė Rimkūnaitė-Manke vadovauja GLIMSTEDT intelektinės nuosavybės, technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės bei duomenų apsaugos praktikoms. Giedrė yra projekto „GLIMSTEDT jaunam verslui“ iniciatorė. Šiuo projektu siekiama, kad jaunas verslas turėtų galimybę gauti aukštos kokybės teisines paslaugas už iš anksto žinomą, prieinamą kainą. Advokatė rengia seminarus ir skaito pranešimus informacinių technologijų, žiniasklaidos ir intelektinės nuosavybės teisės srityje.

„The Legal 500“ rekomenduojama technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės (TMC) ekspertė.

Lektorė nuo 2010 metų teikia teisines konsultacijas, veda seminarus ir nuotolinius mokymus dokumentų rengimo, elektroninių dokumentų valdymo, archyvavimo, skolų valdymo klausimais. Per daugiau nei dešimt metų lektorė yra sukaupusi administracinio, buhalterinio bei teisinio darbo patirties. Mokymus veda pagal savarankiškai parengtą ir periodiškai atnaujinamą metodiką.

„Sodros“ Įmokų administravimo skyriaus vedėjas.
Lektore_115x150_

Karen Russikoff

Ph.D., Professor of TESOL and Linguistics

Mokslų daktarė Karen Russikoff, „TESOL“ ir kalbotyros profesorė, šiuo metu dėstanti Kalifornijos valstijos politechnikos universitete (Los Andželas, JAV), buvusi Kalifornijos anglų kalbos mokytojų asociacijos prezidentė. Dr. Russikoff įgijo tarptautinės dėstymo patirties net 13-oje pasaulio šalių, įskaitant Baltijos regioną. Profesorė dėstė mokytojams ir daugelio kitų sričių specialistams bei profesionalams, įskaitant diplomatus ir įvairių kvalifikacinių kategorijų valstybės tarnautojus. Besimokantiesiems Stokholmo ekonomikos mokykloje, Šanchajaus finansų universitete bei kitose finansinėse ir ekonominėse aplinkose dr. Russikoff dėstė retorikos ir stiliaus strategijas įtaigioms prezentacijoms kurti – kaip pateikti informaciją tiek pristatantiems prezentaciją individualiai, tiek būnant pristatančiųjų grupės dalimi.

Lektorė, koučingo specialistė ir verslo komunikacijos ekspertė Janina Sabaitė-Melnikovienė nuo 2000-ųjų dirba su organizacijų viešųjų ryšių, komunikacijos, rinkodaros, plėtros, pokyčių įgyvendinimo, socialinės atsakomybės bei personalo konsultavimo ir darbdavio įvaizdžio projektais.

2001 m. įgijo komunikacijos ir informacijos mokslų magistro laipsnį, vėliau kvalifikaciją kėlė viešojo administravimo, meno terapijos studijose. 2012 m. įgijo ICTA (International Coaches and Trainers Association) koučingo ir NLP meistro kvalifikaciją, 2015 m. baigė PVPA (Personalo valdymo profesionalų asociacija) personalo valdymo standartą, 2016 m. apgynė Employer Branding Academy (Švedija) profesionalo diplomą. Janina Sabaitė-Melnikovienė šiuo metu gilina savo kompetencijas psichoterapijos krypties (įsisąmoninimu grįsta kognityvinė elgesio terapija, LSMU podiplominės studijos) ir organizacinio bei komandų koučingo studijose (Erickson Coaching International).

Lektorė yra vykdžiusi mokymus ir projektus su tokiomis įmonėmis kaip „Edumint“, „Belam“, „Topo grupė“, „Žalvaris“, „Domus Lumina“, „Achema“, „Lietuvos energija“, Lietuvos prokuratūra, Bendrosios pagalbos centras ir kt.

Kristina Sabaliauskienė yra „CEE Attorneys“ Vilniaus biuro advokatė. Ji yra statybos pramonės grupės vadovė. Kristinos specializacija – nekilnojamojo turto teisė, įskaitant pirkimo ir pardavimo bei nuomos sandorius, statybos teisė ir turto valdymas, taip pat įmonių teisė ir teisiniai ginčai. Kristina taip pat turi daug patirties atstovaujant klientus viešojo ir privataus sektorių partnerystės projektuose, juos rengiant ir valdant. Ji yra vienas iš nedaugelio viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės projektų teisės ekspertų Lietuvoje.

Advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partnerė, advokatė. Pagrindinės praktikos sritys yra aplinkosaugos teisė, viešųjų pirkimų teisė, pervežimų teisė, sutarčių teisė, įmonių teisė, konkurencijos teisė bei atstovavimas teisme. Vilma Sabaliauskienė taip pat dėsto teisės paskaitas ir veda seminarus Vilniaus verslo kolegijoje, o 2008-2009 m. dėstė Mykolo Romerio universitete.

Rūta Sakalauskienė valstybinėje archyvų sistemoje dirba nuo 2011-ųjų. Per tą laiką teko išbandyti įvairius tiek administracinius, tiek ir valstybinių įstaigų kontrolės priežiūros darbus. Nuo 2017-ųjų darbavosi Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyboje, prisidėjo prie nauja redakcija išdėstytų teisės aktų, reglamentuojančių dokumentų valdymą, rengimo. Šiuo metu Rūta eina Lietuvos valstybės naujojo archyvo Dokumentų valdymo priežiūros skyriaus vedėjos pareigas.
Rödl & Partner advokatė, partnerė (Estija).
Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo narys.
Oksana Sidorova

Oksana Sidorova

aplinkos apsaugos ir kokybės specialistė

Aplinkos apsaugos ir kokybės specialistė, rengianti aplinkosauginę dokumentaciją ūkio subjektams ir konsultuojanti aktualiais klausimais. Nuo 2008 m. darbuotojų saugos ir sveikatos, civilinės saugos specialistė, mokymų organizatorė ir lektorė. Turi ilgametę darbo patirtį ISO standartų, taršos integruotos prevencijos ir kontrolės, taršos leidimų diegimo ir auditavimo srityse.

Rimantas Simaitis_115x150

Rimantas Simaitis

advokatas dr.

Dr. Rimantas Simaitis – kontoros partneris, advokatas ir Ginčų sprendimo departamento vadovas COBALT Lietuvos biure, turintis daugiau kaip 17 m. patirtį ginčų sprendimo srityje. Jo specializacijos sritys apima teisminį ginčų sprendimą, ginčų sprendimą alternatyviais būdais (derybomis, arbitražu, mediacija), baudžiamąją teisę ir procesą, energetikos ir transporto teisę. Jis yra Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentas ir rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras, taip pat įvairių Teisingumo ministerijos, Teismų tarybos, Lietuvos Respublikos Seimo bei Europos tarybos sudarytų darbo grupių aktyvus narys ir (arba) vadovas. Dr. Simaitis turi Vilniaus universiteto socialinių mokslų teisės krypties daktaro laipsnį.

Buvęs Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjas, turintis 10 metų dėstymo universitete patirtį, nuo 1999 m. praktikuojantis advokatas, šiuo metu advokatų kontoros BSP LEGAL (Sinkevičius ir Partneriai) partneris. Nuo 2002 m. veda mokymus teisėjams Lietuvos teisėjų mokymo centre. Dr. Edvardas Sinkevičius specializuojasi tokiose srityse kaip nacionalinė ir tarptautinė transporto teisė, draudimas, muitinės teisė, ekonominiai teisės pažeidimai ir nusikaltimai, bendrieji verslo ir administracinės teisės klausimai. Advokatas nuolat publikuoja straipsnius transporto bei kitomis teisinėmis temomis.

Lektorius, sertifikuotas mašinų saugos ekspertas, vadybos sistemų sertifikavimo auditorius (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001), darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistas, aplinkos apsaugos inžinierius, suvirinimo inžinierius, darbuotojų saugos ir sveikatos komiteto narių mokytojas. Andrius Skripka - KIWA Inspecta, UAB, vadybos sistemų sertifikavimo grupės vadovas ir pramonės konsultavimo grupės vadovas. Vykdo mokymus, konsultavimą, ekspertizes Mašinų saugos direktyvos 2006/42/EB klausimais bei technologinių įrenginių rizikos vertinimą pagal ISO 12100 ir kitų standartų reikalavimus. Dirba vadybos sistemų sertifikavimo pagal ISO 9001,  ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 standartų reikalavimus srityje. Taip pat vykdo darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto funkcijas, konsultacijas darbuotojų saugos ir sveikatos ir susijusiais klausimais. Taip pat Confinn organizuojamų Darbuotojų saugos ir sveikatos konferencijų pranešėjas.

Vienintelė sertifikuota šampano žinovė Baltijos šalyse
Soloveicik

Deividas Soloveičik

COBALT partneris ir Viešųjų pirkimų praktikos grupės vadovas

Dr. Deividas Soloveičik yra advokatų kontoros COBALT partneris ir Viešųjų pirkimų praktikos grupės vadovas. D. Soloveičik yra Vilniaus universiteto docentas, komercinės teisės tyrinėtojas, teisės publicistas, nuolat palaikantis glaudų bendradarbiavimą su pasaulinį pripažinimą pelniusiais viešųjų pirkimų akademinės bendruomenės nariais. Nuo 2011 m. jis yra Tarptautinio Arbitrų instituto (angl. Chartered Institute of Arbitrators), o nuo 2016 m. – taip pat Europos Komisijos (EK) iniciatyva kuriamo Inovatyvių viešųjų pirkimų (angl. European Assistance for Innovation Procurement – eafip initiative) ekspertų tinklo narys bei rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo (VKAT) arbitras.

„Tesonet” HR vadovė, kuri jau septynerius metus sėkmingai „pardavinėja” karjeros galimybes IT profesionalams. Savo karjerą pradėjusi kūrybinės komunikacijos sferoje, vėliau Marta žinias ir patirtį kaupė IT įmonėje NFQ bei vadovų paieškos agentūroje „Aims International“. Nuo 2016 m. ji rūpinasi „Tesonet” komanda. Skaičiai kalba patys už save: per kelerius metus “Tesonet” darbuotojų skaičius išaugo nuo 80 iki 800. Dirbant dinamiškoje Employer Branding sferoje, Marta itin didelį dėmesį skiria kūrybingiems, bet kartu ir efektyviems sprendimams. 2018 m. „Tesonet” pelnė geidžiamiausio darbdavio titulą, tad tai dar kartą parodo, jog netradiciniai sprendimai veikia, o Marta puikiai žino, ko reikia, norint tapti patraukliu darbdaviu.

Advokatas Rimantas Stanevičius dirba Valiunas Ellex, didžiausioje ir tarptautiniu mastu aukščiausiai vertinamoje advokatų kontoroje Baltijos šalyse. Jis priklauso kontoros Įmonių praktikos grupės Darbo teisės pogrupiui. Ilgametė specializacija darbo teisės srityje, taip pat pedagoginio darbo patirtis (Rimantas Stanevičius studijavo ir dirbo Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Darbo teisės katedroje nuo 2003 m. iki 2008 m.) leidžia lektoriui seminaruose ne tik aptarti aktualius tesės aktų aiškinimo aspektus, bet ir dalintis praktine jų taikymo patirtimi.

Dr. Žydrūnas Stankevičius - nuo 2014 m. profesionaliai plėtojantis pardavimus platformoje „Amazon“ keliasdešimt unikalių produktų, 14 skirtingų „Amazon” pagrindinių kategorijų. „Amazon US“, „Amazon UK“ ir „Amazon DE“ parduota produktų beveik už 5 mln. eurų. Ž. Stankevičius yra išbandęs šias „Amazon” rinkas: us, uk, jp, fr, esp, de, ca.

Advokatų profesinės bendrijos iLAW advokatė, asocijuota partnerė. Mokesčių teisės ekspertė, teisine praktika užsiima nuo 2001, nuo 2008 yra praktikuojanti advokatė. Beveik 15 metų teisinės ir bendravimo su verslo atstovais praktikos advokatei leidžia ne tik išspręsti konkrečią teisinę problemą, bet kliento verslo ir poreikių kontekste pažvelgti į ją plačiau, užbėgti už akių galimoms teisinėms ir mokesčių rizikoms, pasiūlyti ir įgyvendinti alternatyvias problemų sprendimo priemones, teisinėmis priemonėmis padėti klientui suvaldyti verslo procesus.
Advokatė Ingrida Steponavičienė konsultuoja tiek viešuosius ir privačiuosius juridinius asmenis, vietos ir tarptautines įmonių grupes, tiek fizinius asmenis, paprastai vykdančius veiklą keliose valstybėse, dažniausiai veikiančius paslaugų, IT, nekilnojamojo turto, tarptautinės prekybos, farmacijos sektoriuose.
Advokatės pagrindinės praktikos sritys mokesčių teisė (įmonių, įmonių grupių ir fizinių asmenų Lietuvos ir tarptautinis apmokestinimas, mokestinių rizikų identifikavimas, vertinimas ir valdymas, mokestiniai ginčai), sutarčių teisė, susijungimai ir įsigijimai, įmonių teisė ir asmens duomenų apsauga.
Lektore_115x150

Raminta Stravinskaitė

vyresn. teisininkė
Raminta Stravinskaitė yra advokatų kontoros GLIMSTEDT vyresnioji teisininkė, kuri daugiausia konsultuoja informacinių technologijų, žiniasklaidos, duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės teisės srityse. Raminta yra „The Legal 500“ rekomenduojama technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės ekspertė, Airijos duomenų apsaugos pareigūnų asociacijos bei Tarptautinės technologijų teisininkų asociacijos (ITechLaw) narė.
Simonas Sturys 115x150

Simonas Stūrys

Rinkodaros strategijos konsultantas
Rinkodaros strategijos konsultantas, sukaupęs beveik 20 metų patirtį verslo vystymo bei rinkodaros srityse. Pastaruosius 11 metų dirbo rinkodaros direktoriumi Baltijos šalims pirmaujančioje IT paslaugų įmonėje - Atea. Darbas aukščiausio lygio vadovų komandose leido gerai įsisavinti strateginio valdymo ypatumus, suprasti verslo aplinkos visumą ir išnaudoti galimybes verslui augti. Šiandien Simonas konsultuoja siekiančias augti įmones - padeda joms sukurti ir įgyvendinti efektyvias rinkodaros strategijas.
Dalija Svirbutienė – Vilniaus rajono 1-ojo notarų biuro notarė.
Alfreda Šapkauskienė - Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto docentė, Tvarios ekonomikos mokslo grupės tyrėja.
Vilius Šapoka

Vilius Šapoka

LR Finansų ministras
Coca-Cola HBC Lietuva Viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovė.
Šilėnas

Žilvinas Šilėnas

LLRI Prezidentas
Dijana Šinkūnienė – duomenų apsaugos ekspertė, turinti daugiau nei penkiolikos metų patirtį šioje srityje. Dijana yra įmonės „Asmens duomenų apsaugos ekspertai“ steigėja. Prieš tai buvo advokatų kontoros TGS Baltic patarėja, dirbo Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje, kur užėmė direktoriaus pavaduotojos pareigas.

Lektorius, Amazon ekspertas, paskyrų administratorius, turintis didelę darbo patirtį šioje platformoje, administruoja keletą skirtingų paskyrų, konsultuoja verslo atstovus, nuo 2015 m. Lektorius yra dirbęs su šimtais skirtingų produktų ir dešimtimis paskyrų. Nuolatos skaito pranešimus prekybos Amazon tematika įvairiuose seminaruose ir renginiuose, bei pats organizuoja mokymus, taip pat reguliariai rašo techninius straipsnius apie prekybą „Amazon“ platformoje savo facebook puslapyje „Klaidas Šiuipys – Amazon“. Klaidas administruoja Lietuvos Amazon bendruomenės facebook grupes: „FBA Lietuva“ ir „Amazon FBA Prekyba“ Lietuva.

andrius_skarnulis_115x150

Andrius Škarnulis

Lietuvos banko Makroprudencinės analizės skyriaus viršininkas
„Dr. Andrius Škarnulis vadovauja Lietuvos banko Makroekonomikos ir prognozavimo skyriui, kuris, be kita ko, nagrinėja ir šalies pensijų sistemos, jos tvarumo ir ilgojo laikotarpio raidos aspektus. Prieš tai A. Škarnulis dirbo finansinio stabilumo, pensijų fondų priežiūros srityse ir bankų sektoriuje“

Dr. Darius Štitilis yra Mykolo Romerio universiteto profesorius, Kibernetinio saugumo valdymo studijų programos vadovas. Taip pat – „DPS Solutions“, teikiančios asmens duomenų apsaugos ir kibernetinio saugumo paslaugas, bendraturtis. Darius Štitilis turi daugiametę praktinio darbo patirtį IT teisės srityje, yra dirbęs tarptautinėse advokatų kontorose, tarptautinėse verslo įmonėse. Darius Štitilis yra publikavęs beveik 50 mokslinių straipsnių Lietuvos ir tarptautiniuose mokslo leidiniuose IT teisės, asmens duomenų apsaugos bei kibernetinio saugumo temomis. Taip pat yra keleto mokslo monografijų, vadovėlių bei mokomųjų leidinių autorius ar bendraautoris. Tarp jų – mokslo monografijos apie tapatybės vagystę elektroninėje erdvėje bendraautoris, vadovėlio „Interneto ir technologijų teisė“ (2016) bendraautoris. Darius Štitilis aktyviai dalyvauja mokslinėje-projektinėje veikloje. Nuo 2015 m. iki 2017 m. kovo mėn. vadovavo moksliniam projektui, kurio pagrindinis rezultatas – sukurtas Lietuvos kibernetinio saugumo strategijos modelis.

Marius Tamošiūnas – specializuotos verslo ginčų advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX partneris. Advokato M. Tamošiūno pagrindinė veiklos ir interesų sritis – sutartiniai ginčai ir ginčai dėl įmonių veiklos ir valdymo, ginčai įmonių bankroto srityje. Nuo 2011 m. Marius Tamošiūnas įgijo teisę teikti įmonių bankroto administravimo paslaugas.

Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros partnerystės profesorė, dalyvavo Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko, teisingumo ministro sudarytose darbo grupėse Civilinio proceso kodekso, Antstolių įstatymo, Sprendimų vykdymo instrukcijos pakeitimams ir papildymams parengti, šiuo metu ‑ Civilinio proceso kodekso priežiūros komiteto narė; turi daugiau nei dešimties metų mokymų advokatams, advokatų padėjėjams, teisėjams, teisėjų padėjėjams ir kitiems teisininkams vedimo patirtį.

„Deloitte Lietuva“ vyresnioji mokesčių konsultantė, turinti daugiau kaip 8 m. įmonių ir fizinių asmenų konsultavimo mokesčių klausimais patirties. Pagrindinės kompetencijos sritys – pelno mokestis, gyventojų pajamų mokestis ir SAF-T. Lektorė konsultuoja tarptautines ir vietines Lietuvos įmones pasirengimo teikti SAF-T rinkmenas procese dėl atitikties teisės aktuose įtvirtintiems reikalavimams, testuojant suformuotas rinkmenas ir teikiant pastabas bei rekomendacijas dėl klaidų ir netikslumų pašalinimo. Lektorė atstovavo verslo interesus VMI organizuotose SAF-T darbo grupėse dėl rinkmenos specifikacijos tobulinimo, teikė pastabas dėl SAF-T tobulinimo ir keitimo.

Artūras Tukleris 115x150

Artūras Tukleris

Vyresnysis teisininkas
Vyresnysis teisininkas Artūras Tukleris specializuojasi darbo teisės, migracijos teisės ir ginčų sprendimo srityse. Teisine praktika Artūras užsiima nuo 2013 metų ir per šį laikotarpį sukaupė nemažą profesinę patirtį. Jis konsultuoja vietos bei užsienio klientus visais su darbo teise susijusiais klausimais, rengia teisinius bei procesinius dokumentus, aktyviai atstovauja klientus derybose, įvairiose institucijose, taip pat darbo, civilinėse ir administracinėse bylose teismuose. Klientai ypatingai vertina Artūrą dėl jo kruopštumo, analitinių gebėjimų ir įvairiapusiško įsigilinimo į klientų problemas, taip pat gebėjimo rasti sprendimus labiausiai komplikuotose situacijose.
Gintarė Tumalavičienė – Žemės ūkio ministerijos Žemės ir išteklių politikos departamento Žemės teisės skyriaus vedėja.
Laura Tunkevičiūtė – „GLIMSTED“ teisininkė, specializuojasi nekilnojamojo turto ir darbo teisės srityse. Laura konsultuoja Lietuvos ir užsienio klientus visais mūsų šalies darbo teisės klausimais, taip pat nekilnojamojo turto įsigijimo, perleidimo, nuomos, statybų ir bendrovių teisės klausimais. Teisininkė skaito pranešimus, veda mokymus, yra straipsnių aktualiomis teisinėmis temomis autorė.
Dr. Mantas Tvarijonavičius, organizacijų psichologas, GoodPeople.lt konsultantas, PVPA valdybos narys.

Ligita yra sukaupusi daugiau negu 10 metų patirtį finansų valdymo, apskaitos, verslo procesų ir kontrolės gerinimo srityse. Savo karjerą ji pradėjo audito įmonėje „Ernst & Young Baltic“, vėliau dirbo kontrolės padalinio vadove didžiausioje telekomunikacijų įmonėje Lietuvoje, šiuo metu eina finansų vadovo pareigas vienoje iš didžiausių transporto įmonių. Jos atsakomybės apėmė iždo ir įmonės likvidumo valdymą, santykių su investuotojais palaikymą, vadovybės ataskaitų rengimą, finansinių ir verslo rodiklių kontrolę, verslo ir finansinį planavimą (biudžetavimą), finansų ir apskaitos procesų tobulinimą, finansų ir apskaitos informacinių sistemų diegimo projektus, mokymų vedimą. Ligita turi patirties tiek konsultuojant viešąjį sektorių, tiek dirbant su privataus sektoriaus įvairaus dydžio įmonėmis – nuo mažų ir vidutinio dydžio įmonių iki korporacijų. Ligita turi ekonomikos magistro (Vilniaus universitetas) laipsnį ir yra Licencijuotų ir atestuotų apskaitininkų asociacijos (Association of Chartered Certified Accountants) narė.

Vainiene_115x150

Rūta Vainienė

ekonomistė

Veiklos sritys: ekonominė ir pinigų politika, mokesčių reforma, valstybės finansų reforma, sveikatos reforma. Daugelio ekonominės politikos pasiūlymų iniciatorė, šimtų straipsnių ir publikacijų autorė. „Ekonomikos terminų žodyno“ autorė. 1998–2004 m. Lietuvos banko valdybos narė. 2005–2007 m. Vilniaus mero patarėja ekonomikos klausimais. Rūta Vainienė yra baigusi Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą ir įgijusi ekonomisto specialybę.

Lektorius yra Mykolo Romerio universiteto Ekonomikos ir verslo fakulteto bei Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės instituto tarptautinės prekybos, mokesčių ir muitų teisės srities dalykų dėstytojas, docentas, parengęs teisės mokslo krypties disertaciją muitų teisinio reguliavimo Europos Sąjungoje tematika. Mokslinių tyrimų sritys – tarptautinė ekonominė ir prekybos teisė, ES ir nacionalinė mokesčių ir muitų teisė, tarptautinės prekybos apmokestinimo klausimai. Gediminas Valantiejus yra publikavęs daugiau kaip dvidešimt recenzuojamų mokslinių straipsnių ir kitų mokslinių bei praktinių leidinių šiomis temomis, dalyvavęs ES institucijų atliekamų mokesčių mokslinių tyrimų projektuose, parengęs studijas bei pasiūlymus dėl jų teisinio reguliavimo tobulinimo ES bei Lietuvoje. Lektorius taip pat reguliariai skaito pranešimus muitų bei importo mokesčių reglamentavimo temomis tarptautinėse mokslinėse konferencijose ir šiose srityse stažavosi Europos teisės akademijoje (Vokietija) bei Leideno universitete (Olandija). Gediminas Valantiejus yra sukaupęs plačią patirtį mokestinių ginčų nagrinėjimo bei konsultavimo dėl jų klausimais dirbdamas tiek viešajame (Vilniaus apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje, Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme), tiek ir nuo privačiame sektoriuje (advokatų profesinėse bendrijose „Motieka ir Audzevičius“ bei "iLAW").

 

Lektorė yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytoja bei Edukacinių kompetencijų grupės vedėja. Lektorė turi daugiau nei 15 metų patirtį dėstant verslo etiketo bei klientų aptarnavimo tobulinimo įvairiuose seminaruose bei kursuose, konsultuojant įmones klientų aptarnavimo standartų kūrimo ir kitais klientų aptarnavimo klausimais. Pagrindinės lektorės mokslinės sritys yra komunikacija, kompetencijos, švietimas.

Jovita Valatkaitė_115x150

Jovita Valatkaitė

Vyresnioji teisininkė

Vyresnioji teisininkė sukaupusi daugiau nei 8 metus patirties darbo teisės ir komercinės teisės srityse. Jovita sprendžia kiekvienai įmonei įprastas darbo teisės problemas, taip pat konsultuoja klientus darbuotojų nekonkuravimo, konfidencialios informacijos apsaugos klausimais bei klausimais, susijusiais su Europos Sąjungos socialinės apsaugos sistema. Ji taip pat turi daug patirties teikiant paslaugas migracijos srityje, įskaitant klausimų dėl leidimų gyventi gavimo, leidimų dirbti gavimo, darbuotojų komandiruočių ir perkėlimo sprendimą.

Daugiau nei 10 metų patirtis mokesčių srityje, iš jų 6 „Big4“ tarptautinėje profesinių paslaugų bendrovėje. Vykintas yra sukaupęs vertingos patirties konsultuodamas sėkmingiausias Lietuvos bei užsienio bendroves sudėtingais mokesčių klausimais. Vykintas kuruoja verslo klientų (bendrovių) mokesčių konsultacijų projektus, tokius kaip:

 • pelno mokesčio lengvatų taikymas ir mokestinės naštos mažinimas;
 • sandorių kainodaros politikos ir dokumentacijos (angl. „transfer pricing“);
 • tarptautinis apmokestinimas (nuolatinės buveinės);
 • atstovavimas prieš mokesčių administratorių (dėl paklausimų, mokestinių tyrimų / patikrinimų) ir kt.

Vykintas taip pat skaito pranešimus mokesčių seminaruose bei yra straipsnių mokesčių klausimais bendraautorius.

VDI Asmenų aptarnavimo ir teisės taikymo skyriaus vyriausioji specialistė. Ji turi ilgametę darbo patirtį darbo teisės, personalo administravimo srityje, taip pat 10 metų dirbo įmonės personalo vadove, o šiuo metu dirba VDI Asmenų aptarnavimo ir teisės taikymo skyriaus vyriausiąja specialiste. Pagrindinės funkcijos – teikti konsultacijas darbdaviams ir jiems atstovaujantiems asmenims bei darbuotojams ir darbuotojų atstovams darbo įstatymų vykdymo klausimais.

turi 25 metų vadovavimo patirtį Lietuvoje ir užsienyje. Niujorko universitete įgytas magistro laipsnis padėjo pamatą jo kaip lyderio įgūdžiams. Lektoriaus patirtis:
 • „Electrolux Lietuva“ vadovo darbas lektoriui įskiepijo skandinavišką požiūrį į vadovavimą.
 • Vadovavimas komunikacijos agentūrai leido Vaidotui pažinti asmeninius trūkumus ir juos ištaisyti.
 • Vilniaus margarino gamyklos (dabar „VMG Foods“) direktoriaus pareigos padėjo įtvirtinti lyderio bei žmonių sąveikos įgūdžius.
 • Gamybos įmonės užsienyje direktoriaus pareigos įskiepijo įsitikinimą, kad galima pasiekti tikslą sunkiomis sąlygomis, kitoje kultūroje, be pažįstamų žmonių tinklo.
 • Darbas įmonės „Orkla“ padalinio komandoje (verslo plėtros, įmonių įsigijimų ir integravimo projektai) pagilino organizacijų psichologijos žinias ir sustiprino įgūdžius.
Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja, Mykolo Romerio universiteto, teisės mokyklos, privatinės teisės instituto docentė. Veda mokymus teisėjams, teisėjų padėjėjams, advokatams, notarams, antstoliams ir kitiems specialistams.
Emilis Vasiliauskas – taikomosios matematikos magistras, verslo sistemų matematinio modeliavimo specialistas. Dirba UAB „Mokesčių srautas“ analitiku. Veda MS Excel kursus buhalteriams, finansininkams, ekonomistams. Ankstesnė patirtis – statistikas Lietuvos Respublikos statistikos departamente bei mažmeninės prekybos rinkos analitikas Baltijos šalims JAV įmonėje.

Vytautas Vorobjovas e. komercijos ir e. rinkodaros srityse dirba nuo 2005 m. Nuo 2012 m. plėtoja sėkmingą konsultacijų verslą, konsultuoja ir moko Lietuvos bei užsienio įmones. Drauge su partneriais valdo keletą į eksportą orientuotų e. komercijos projektų, tarp jų Themeatmakers.com, Woolme.com, Forbigboys.co.uk, taip pat sukūrė ir valdo didžiausią Baltijos šalyse maisto prekėmis prekiaujančią Amazon paskyrą.

Visos konsultacijos ir mokymai yra grįsti praktika, tad klientams siūlomi sprendimai, kurie dažnu atveju išbandyti paties, investavus savo laiką ir pinigus.

Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD partneris, advokatas Jonas Zaronskis.

„Swedbank“ Karjeros centro vadovė. „Swedbank“ yra gavusi aukščiausią įvertinimą – „Lygių galimybių sparnus“, kurį įsteigė Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir Žmogaus teisių stebėjimo institutas. Tai rinkos standartas, kuriuo  žymimos organizacijos, savo veikloje sėkmingai diegiančios lygių galimybių pricipus. „Swedbank“ įvertinimą gavo už aktyvų darbą organizacijos viduje ir už tai, kad skleidžia lyčių lygybės ir lygių galimybių idėjas visuomenėje bei savo pavyzdžiu skatina kitas organizacijas imtis aktyvesnių žingsnių šioje srityje.

LR Finansų ministerijos Atskaitomybės, audito, turto vertinimo ir nemokumo politikos departamento Atskaitomybės ir apskaitos metodologijos skyriaus vedėja.