Apie mus


Dirbame turėdami vieną tikslą – suteikti Jums žinių ir įgūdžių atverti naujas galimybes ne tik profesinėje veikloje, bet ir asmeniniuose santykiuose. Tikėdami, kad švietimas yra pamatinė žmogaus vertybė, mes džiaugiamės galėdami prisidėti prie specialistų augimo ir tobulėjimo Lietuvoje.

COUNT LINE organizuoja auditorinius ir vidinius mokymus įvairių sričių specialistams – nuo apskaitos ir mokesčių iki verslo augimo konsultacinių seminarų. Mokymus veda kompetentingi, ilgametę patirtį turintys savo sričių specialistai. Atsižvelgdami į naujausius pokyčius ir tendencijas, suteikiame kokybišką ir aktualią informaciją. Didžiuojamės būdami vieni iš daugiausiai viešųjų mokymų, susijusių su teisės aktų pakeitimais, surengusių organizatorių Lietuvoje. Dirbdami atsakingai ir tobulėdami su kiekvienu renginiu jau ilgiau nei 20 metų, mes įgijome patikimo mokymų organizatoriaus vardą. Mūsų renginiuose apsilankė virš 175 tūkstančių dalyvių, iš kurių 79 proc. apsilanko pakartotinai. Turėdami aiškią kryptį ir motyvuotą komandą, mes esame pasiruošę ir toliau rengti kokybiškus mokymus Jums.


We are working toward one goal – to provide you with the skills and knowledge to open new possibilities, not only in your professional field but also in your personal relationships. Believing that education is the foundational value of a human being, we are happy to contribute to the growth and improvement of specialists in Lithuania.

COUNT LINE organizes public and internal training for various kinds of specialists – from accounting and tax courses to business growth seminars. Trainings are led by competent lecturers, who have many years of experience in their professional fields. All of the newest changes and trends are taken into account to provide quality and relevant information. We are proud to be the organizers of the majority of public lectures regarding legislative changes in Lithuania. Working responsibly for over 20 years, we have established a trustworthy training organizer name. Our events have been attended by more than 175 thousand people, of which 79% are returning participants. Having a clear direction and a motivated team, we are ready to continue creating quality courses for you.

gaz stlt top

COUNT LINE renginiuose:

APSILANKĖ DAUGIAU KAIP 175 TŪKST. DALYVIŲ;

175k_dalyviu_2

KASMET KVALIFIKACIJĄ KELIA APIE 16 TŪKST. DALYVIŲ;

16k_dalyviu_2

81 PROC. DALYVIŲ MŪSŲ RENGIAMUS MOKYMUS ĮVERTINA PUIKIAI;

vertina_puikiai

APSILANKO APIE 88 PROC. DIDŽIŲJŲ MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ;

88_proc

79 PROC. DALYVIŲ APSILANKO PAKARTOTINAI.

pakartotinai_1

Pastarųjų 2-jų metų statistika.

·        

Dirbame turėdami vieną tikslą – suteikti Jums žinių ir įgūdžių atverti naujas galimybes ne tik profesinėje veikloje, bet ir asmeniniuose santykiuose. Tikėdami, kad švietimas yra pamatinė žmogaus vertybė, mes džiaugiamės galėdami prisidėti prie specialistų augimo ir tobulėjimo Lietuvoje.

COUNT LINE organizuoja auditorinius ir vidinius mokymus įvairių sričių specialistams – nuo apskaitos ir mokesčių iki verslo augimo konsultacinių seminarų. Mokymus veda kompetentingi, ilgametę patirtį turintys savo sričių specialistai. Atsižvelgdami į naujausius pokyčius ir tendencijas, suteikiame kokybišką ir aktualią informaciją. Didžiuojamės būdami vieni iš daugiausiai viešųjų mokymų, susijusių su teisės aktų pakeitimais, surengusių organizatorių Lietuvoje. Dirbdami atsakingai ir tobulėdami su kiekvienu renginiu jau ilgiau nei 20 metų, mes įgijome patikimo mokymų organizatoriaus vardą. Mūsų renginiuose apsilankė virš 175 tūkstančių dalyvių, iš kurių 79 proc. apsilanko pakartotinai. Turėdami aiškią kryptį ir motyvuotą komandą, mes esame pasiruošę ir toliau rengti kokybiškus mokymus Jums.